View Single Post
  #1007 (permalink)  
Vechi 14 aug 2013, 07:43:25
WhiteAngel's Avatar
WhiteAngel WhiteAngel este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2011
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 28
Dieta: Hipocalorica Personalizata
Date: 167cm, 00kg
Mesaje: 1.828
Aprecieri acordate: 600
Am fost apreciat(a) de 520 ori in 412 mesaje
Implicit Re: Jurnal de mentinere - WhiteAngel

Citat:
Anterior postat de just21 Vezi mesajul
buna :*
Trec si eu pe la tine dupa o llunga perioada de absenta..sa inteleg ca inca nu ti`ai rezolvat prbl?..off...e foarte aiurea..dar ma bucur sa vad ca nu te lasi si mergi mai departe cu investigatiile.La mine incepe sa isi revina sanatatea..deocamdata tratamentul functioneazaaa..Dupa un an de zileeeee...sper sa gasesti si tu un raspuns complet la prbl tale si o medicamentatie pe masura si care sa nu te afecteze pe alte planuri.
app..vroiam sa iti cer o parere...
vreau sa incep sa merg la sala si sa combin zile de antrenament la sala cu kangoo...dupa 3 ani de tae bo nu mai vad rezultate de la el si sunt pusa pe treaba.Tu ce parere ai?ar functiona sa alternez sala cu kangoo??
Eu nu prea le am cu fitnessul...dar am zis sa incerc.
pupici:*:*:*..si mult noroc sa te faci bine!!
e bine totusi ca nu e nimic de la hipofiza .. adica mi se parea destul de grav

da, e foarte bine sa faci asa ... de la kangoo slabesti iar de la fitness te tonifiezi .. vei arata super ! si app, ai grija ca dupa zilele de fitness sa nu te urci pe cantar te va dezamagii putin pt ca muschii lucreaza si se "umfla" iar cantarul va arata putin in plus
ahh as vrea si eu tareee mult sa fac kangoo doar ca e cam scumpicel .. bine, acum oricum nu voi mai avea timp pt ca dupa ce mi se termina abonamentul vreau sa ma mai apuc sa citesc si eu pt bac am lenevit destul o vara intreaga sper sa`mi gasesc motivatia sa mai fac pe aks cate ceva

Citat:
Anterior postat de LOREDANA99 Vezi mesajul


mmm...o fi ceva hormonal...da, e o problema...trebuie sa faci investigatii...va fi bine
da pai hormonal este .. dar totusi toate analizele sunt bune nu am tiroida .. nush ce sa zic
__________________
.................................................. .......................................
_______
Jurnal de mentinere
- WhiteAngel
_________

If you never CHASE your dream, You will never CATCH them !
Mananc ca sa traiesc, nu invers !


WhiteAngel, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. WhiteAngel, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui WhiteAngel:
LOREDANA99 (14 aug 2013)