View Single Post
  #101 (permalink)  
Vechi 17 iul 2012, 18:49:10
Spiridus's Avatar
Spiridus Spiridus este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 apr 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Dukan
Date: 166cm, 70kg
Mesaje: 458
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Spiridus - Un corp frumos este unul sanatos

Buna dragul meu jurnal!

Probabil te-ai gandit ca am renuntat sau ca am fost in vacanta. Nici una dintre acestea. Am avut o mica depresie. Iti scriu acum, pentru ca e a 2-a zi, de cand am revenit pe fagasul normal si stii ca mie imi place mai intai sa fac si apoi sa vorbesc despre asta. Cu alimentatia am revenit pe fagasul normal, cu sportul din seara aceasta. Imediat ma schimb si trec la treaba. Am sa iti spun mai tarziu exact ce si cum.

Saptamana trecuta am avut o mica depresie, nimic nu m-a motivat, am avut o viata destul de dezorganizata, am fost prinsa intr-un schimb de tineri, petreceri, program haotic, dulciuri & altele... Sportul meu de saptamana trecuta a fost mersul pe jos - cam o ora jumatate zilnic, si in 2 zile am fost in club, unde am dansat pana oboseam - si nu s-a intamplat prea repede . Nu as putea spune ca a fost o pauza totala de la sport - mai mult a fost haotica mancarea - am vrut din toate. Multumesc lui Dumnezeu ca dupa o luna jumatate stomacul meu deja stia cand sa spuna stop! Si ma opream la timp.

Te pup si revin cu detalii despre sport!
__________________
Azi este ziua cand ma iubesc si ma respect


Jurnal Spiridus - un corp frumos este unul sanatos