View Single Post
  #1012 (permalink)  
Vechi 11 ian 2013, 16:01:09
Polux's Avatar
Polux Polux este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 oct 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Personalizata
Date: 169cm, 54.5kg
Mesaje: 2.430
Aprecieri acordate: 666
Am fost apreciat(a) de 793 ori in 569 mesaje
Implicit Re: Din ciclul "S-au dus sarbatorile, toate suntem rotunde"!

Citat:
Anterior postat de LOREDANA99 Vezi mesajul
de ce nu postati aici o poza recenta, e mai usor sa va vad, asa alerg prin toate albumele ...eu am facut poza astazi sa vad cum evoluez pana in Mai ...apropo, fetele care le aveti cu sportul...cum sa fac sa-mi dezvolt partea inferioara (fund, picioare) si sa slabesc mai mult in sus (burta, spate, maini) ?!? astazi oricum ma urc pe bicicleta mea eliptica

Loredana, ca sa iti dezvolti musculatura picioarelor, fa exercitii de forta cu greutati mai mari pentru astea (zicea Anqutz ca pe ea antreborul asa a sfatuit-o ca sa dea ultimul gram de grasime de pe burta - oricum arata bestial).
Pentru fund poti face si Brazil Butt Lift, sunt 3 programe diferite. Alege-le pe ala pentru bombarea si marirea fundului. O sa te rupa febra musculara cateva zile
Polux, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1927 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1410 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1411 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Polux:
Kclaudyia (11 ian 2013), LOREDANA99 (11 ian 2013)