View Single Post
  #102 (permalink)  
Vechi 04 aug 2010, 22:20:23
minouse's Avatar
minouse minouse este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iun 2010
Locaţie: Sibiu/Cambridge, Anglia
Vârsta: 30
Dieta: personalizata
Date: 165cm, 50kg
Mesaje: 479
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lacramioara

Citat:
Anterior postat de lacramioara2 Vezi mesajul
Draga Ianna, draga doamnelor,

Sunt lac de sudoare! Bicicista campioana a ridicat stacheta la 30 de minute in seara asta si a urcat pe scari pana la etajul 8. Asa ca, ma aplaud singura pentru consecventa si pentru cresterea timpului de efort.

Sa va povestes ce am patit azi. Intrucat nu am centimetru de croitorie, am rugat un coleg care a mers ieri la Ikea sa imi ia si mie un centrimetru din acela de hartie pe care ti-l pune magazinu la dispozitie ca sa masori una alta. Vine el cu centimetru azi, ma inchid eu in birou emotionata toata, masor bustul-100, masor talia 90 , masor peste buric si.....suspans.... ghiciti ce mi se intampla??????????????/ NU AJUNGEA CENTIMETRU PENTRU MASURATOARE INTRUCAT CENTIMETRUL ARE DOAR 100 DE CM!!!! DECI ce sa mai masor si soldurile ca imi trebuiau vreo 2 centimetre legate ca sa ma cuprinda peste solduri.

Pai e posibil asa cevaaaaaaaaaa?????????/noooooooo, mama naibii cum ma sfida centimetrul asta, -a umilit si -a nenorrociiittttt Mai fetelor ce burtoacaaa si ce fuund maaaareee, de nu il incape nici centimetrul!

Tiiii, ce m-am enervat, nu va pot spune. Am zis!
Maine ma cantaresc si va spun cat mai arata cantarul, desi, de la toate legumele asteea de post ce le mananc ma simt foarte balonata, nu stiu cum se explica asta.

Incerc sa copiez si eu meniurile zilnice sa le vedeti si voi si sa imi spuneti ce credeti. Va tuc pi tati

Felicitari, micuta noastra sportiva

Imi pare rau sa aud asta E cam ciudat ca la inaltimea si kg tale sa patesti asa, poate ca ai o conformatie mai solida in parte de jos. Oricum nu fi trista ca scapam noi de cm aia enervanti
__________________
People aren't looking for the meaning of life as much as they are looking for a reason to live