View Single Post
  #102 (permalink)  
Vechi 02 dec 2011, 17:32:58
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: "Academia Craciunitelor Ambitioase"

Citat:
Anterior postat de mikaelaflo Vezi mesajul
Stiu ca tu esti sefa, si trebuie sa ne impingi de la spate....si am uitat ca nu trebuie sa intru in polemica cu tine ca o sa ies tot eu sifonata....nu conteaza. Nu tin nicio dieta anume atunci. Nu am intrat in concurs nici ca sa ma aflu in treaba nici ca sa va incurc. O sa am meniuri, o sa am calorii, o sa am sport, si scadere la cantar. Sper sa aveti toate! Din cauza mea sa nu va faceti griji, o sa am puncatj corect
Stiu ca ma pot baza pe tine ca de aia am insistat atat sa vi in echipa cu mine!
Nu mai sunt numai io sefa ca de data asta Diana a dat cumva startul si cu ea am ales numele grupului,sloganul,poza si deci amandoua suntem"sefe"!
Nu vreau sa gresesti fara sa vrei,de aia m-am luat de tine!Daca tu alegi sa mananci asa sunt sigura ca ai cercetat inainte si sti tu ce faci:*,dar trebuuie sa fiu sigura ca sti ce faci si ca nu incurci dietele.
Am stat si m-am gandit azi la"tonul"care ziceai tu ca l-am avut..Si mi-a trecut tarziu prin minte ca era vorba de raspunsul la intrebarea ta depsre mancarea mea de post!Pai nu prea am cu ce ma lauda...ca nu am prea multe optiuni...mananc carbohidrati la greu si grasimi cat mai putine(fata de altii care tin post)...Incerc sa pap alimente cu proteine vegetale si cam atat....dupa Craciun ma bag si eu la proteine incet incet si o sa scad si mai mult atunci!
Fetelor,mie tre sa imi vina musafirii saptamana ce vine asa ca daca ma ratzoiesc prea tare la voi sa nu ma luati in seama,daaa?
Eu va iubesc pe toate si vreau sa aveti rezultate frumoase si sa fim acolo in top 3(macar)!
__________________
Jurnalul meu Nr 5
Răspuns cu citat