View Single Post
  #1020 (permalink)  
Vechi 11 ian 2013, 16:27:17
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Din ciclul "S-au dus sarbatorile, toate suntem rotunde"!

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
nu, eu inca nu imi facui sportul....ma doare burta de cred ca am sa nasc.nu stiu ce,dar am sa nasc....de mult nu am mai avut asa dureri la rusi, iar luna asta nu stiu ce se intampla...trebuie sa ma programez pt un consult. si-asa nu am mai fost din august....
unde mai adaug si niste pofte de dulce si pofta de mancare.....imi vine sa ma dau cu capu de ce-apuc!
dar mais tau, stau cuminte cu voi aici, incerc sa ma incalzesc, astept sa isi faca ibupofrenul efectul,daca si-l face si apoi cum necum ma duc la sport....nu se poate asa ceva....
ma gandesc cu teroare si la cantar, ieri arata frrumos, azi e prapad, mult mai mult decat ce e in tabel, tot de la rusi cred ca e, ca sunt umflata cu pompa...si maine e zi de raport...
mda,ce sa zic, nu sunt in cea mai buna stare momentan
Honey, stai linistita azi daca esti cu rusii si e asa rau
E clar ca de asta arata asa mult cantarul, ca esti la rusi. Cand ar trebui sa treaca?
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat