View Single Post
  #103 (permalink)  
Vechi 23 feb 2012, 15:14:21
alynacrystyna's Avatar
alynacrystyna alynacrystyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 23 nov 2010
Locaţie: Sebes, Alba, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Rina's 90
Date: 165cm, 56.6kg
Mesaje: 20.621
Aprecieri acordate: 66
Am fost apreciat(a) de 469 ori in 342 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj XII)

Citat:
Anterior postat de moni30 Vezi mesajul
maiculita ca-am ajus si eu...
home sweet home....
e frumoos tare aici, mobila aia e bestiala...florile nu mai zic...wai de capul meu, deja ati scris 10 pagini, si ma gandeam ce s -a intamplat cu voi...fusesem prima data la etajul inferior
Aly, e frumoasa poza ta, dar, mie mi se pare ca e prea serioasa...si inca ceva....sa NU CUMVA SA INDRAZNESTI sa ne parasesti, ai zis ca o sa te desparti de rina, mai, stiu ca esti deja slaba....dar pt tine deja e ceva normal sa mananci a la rina, tu esti doamna RINA pt mine, cum sa renunti
bai si ce m-am amuzat cu ouale voastre asa pretioase sunt mai?
de aia sunt goale supermarcheturile??? ieri am fost la cumparaturi...si am vrut sa mi iau 10 oua, dar era gol (lidl) era doar un cofrag mare de 30 de buc la 16 lei si n am luat am zis ca mi-s prea multe
o sa i spun lui barbatu meu ...ca i tare pretios....dac s-or scumpit ouale...85 de bani X 2...eeeee cevaaa
buna Moni!!!
bine te-am gasit in casuta noua
e serioasa? las ca maine fac alta ...nu ma despart de ea , ci doar trec la faza urmatoare si oricum , cum ai spus tu , deja m-am obisnuit cu ea imi este greu sa renunt , de cand o tot lungesc, dar va trebui sa o fac la un moment dat pentru ca deja am cam obosit sincer


las' ca te spun eu lu al tau ca faci misto de el
Citat:
Anterior postat de just21 Vezi mesajul
LAsa ca il incerc eu..numai sa gasesc.
.Zicea pe un forum ca o tipa a slabit cu el 7 kg in 2 luni..Curios:..Doar ca nici ea nu e sigura ca numai ceaiul a fost benefic sau si dieta(avea grija ce manca)
Pana una alta..e super ziua asta de vitamine.
daca ti o cura cu el cu siguranta asa va fi dar clar ca numai cu ceai si sa bagi shaorme in fiecare zi nu merge treaba

Adina, spor la facultate iubita!!!
__________________
Regulament slabute.ro
Jurnal Alynacrystyna

Retete Rina

SEMNEAZA: PRIMA PETITIE NATIONALA PENTRU DREPTUL LA O VIATA SANATOASA





"Nu ma uit in urma la cat am pierdut, sa pot vedea in fata,dar, ce a fost in urma mea e prezent in lupta mea de azi si lupta de azi imi aminteste de gustul amar al infrangerii de ieri. Azi..ca si ieri sau restul zilelor trecute, nu am putere de a lupta, nu am nici o strategie, nici motivatie, abia rasuflu.Si totusi ceva in mine ma tine...nu pe linia de plutire si nici in amortire ci...in lupta"
I do not try to be better than anyone else...I only try to be better than myself...
Every guy thinks that every girl's dream is to find the perfect guy...bullshit...every girl's dream is to eat without getting fat!!!