Subiect: Jurnal andra
View Single Post
  #10309 (permalink)  
Vechi 22 ian 2011, 21:03:05
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal andra

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul

Scumpa, eu zic ca la 48 erai ok apoi gata cu dieta, te mentii si sa stii ca o sa te modelezi, mai ales daca faci sport. binenteles...daca tu crezi ca trebuie neaparat sa mai dai 1 kg-2 nu stiu acum ce sa zic. dar eu te-as satui sa te opresti si sa bagi tare cu sportul.
ca daca tii dieta nu poti fi sigura ca slabesti de unde vrei
apropo, stai sa iti pove ceva: sambata au venit niste prieteni de familie la noi ca a facut mama mancare nesanatoasa si eu m-am uitat si imi zice cineva ca am slabit bine... si o prietena de a lui mama incepe sa zica ca nu imi sta bine asa...ca am slabit prea tare si ca imi statea mai bine inainte. stateam ca proasta si ma uitam la poza aceea de la mare care sunt luata din spate(o am in albumul privat) - ca ei erau cu noi atunci.
apai spune si tu, cum poti zice asemenea aberatii?
imi venea sa zic: asa , baga in tie fasole frecata su carnati si gogonele plus mamaliga ca te faci cat 10
vai, daca ai sti ce m-a enervat.

apai normal k mereu se gaseste cate o gura pacatoasa sa critice...mie una imi zic in fel si chip...schelet,anorexica,subponderala...dar la ale mele colege stiu care e problemaele dau o gramada de bani k sa scape de sunci si poi baga in ele k spartele si la cateva luni iar dau baniisi normal k nu le convine sa vada pe cineva care mananca sanatossi exact asa zic si eu cand le vad k baga in ele snacksuri,biscuiti,pizza,sfogliabagati in voi k peste 2 luni iar aruncati banii pe topitul suncilor
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......