Subiect: Jurnal Dayanna
View Single Post
  #1034 (permalink)  
Vechi 03 oct 2012, 16:08:24
grasuta1961's Avatar
grasuta1961 grasuta1961 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Oltenita, Romania
Vârsta: 62
Date: 165cm, 82kg
Mesaje: 3.222
Aprecieri acordate: 797
Am fost apreciat(a) de 1.294 ori in 735 mesaje
Implicit Re: Jurnal Dayanna

Citat:
Anterior postat de dayanna Vezi mesajul
Mihaela draga mea te astept cu drag oricand vrei tu!Ideea e ca mie-mi face bine keto.Am si slabit in prima luna foarte bine cu dieta asta. Pe langa faptul ca am slabit am si eliminat apa in exces si nu mai am picioarele umflate .Am scazut mult in cm .Aveam 3 burti ...acum mi-a mai ramas una jumate . Din ceea ce am citit eu pot spune ca ai voie 30 gr de carbo /zi maxim daca nu mergi la sala si 50 gr carbo/zi daca mergi la sala dar si faci un efort fizic sustinut( eu ma limitez la 20 gr de carbo zilnic).Ai voie in limita carbohidratilor sa manaci fructe care nu sunt dulci dar in general sunt recomandate fructele de padure , mere acrisoare, cate o felie mai mica de ananas. Eu am incercat sa tin Dukanul dar mi s-a facut rau de fiecare data. Acum ma simt realmente bine.Si cand am fost cu musafirii lunari pe cap nu am luat in greutate absolut deloc si nici nu m-am mai simtit ca un balon.Eu iti doresc spor in ceea ce vrei sa faci.Meniurile mele sunt simple si poti sa te uiti cand vrei tu! te pup cu drag .
Multumesc mult Daiana !!! Cred ca maine incep Keto.faptul ca pot manca uneori si fructe si zilnic legume asta ma bucura.O sa mai trec pe la tine sa-ti vad meniurile.probleme cu constipatia ai avut???Sa ai o zi frumoasa si multumesc de sfaturi!! O sa mai am nevoie de ele.Pa !!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post854369


Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti,ceea ce spui si ceea ce faci.



grasuta1961, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.