Subiect: Jurnal andra
View Single Post
  #10378 (permalink)  
Vechi 30 ian 2011, 17:21:57
Livia89's Avatar
Livia89 Livia89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 28 iul 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Pesco-vegetariana hipocalorica
Date: 156cm, 50.2kg
Mesaje: 1.907
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal andra

eh, Andruta, ce bataita iti iei tu, bucataresti numai bunatati

vreau si eu clatite, cred ca weekendul viitor imi fac daca sunt cuminte in restul saptamanii am voie, nu? si le umplu cu branzica degresata cu putina miere... of mai bine nu ma mai gandesc de pe acum asa bunuta a fost placinta cu mere, nu inteleg de ce ziceau ai mei ca nu e dulce deloc e adevarat ca nu am pus decat un strop de fructoza, dar a iesit delicioasa s-or fi obisnuit ei cu prea dulce?

ma bucur sa te vad mai voioasa fata de zilele trecute lasa ca iti gasesti tu de lucru, si Adella atata era de suparata acum 2 saptamani si azi ne-a anuntat ca a fost in sfarsit sunata, deci iti dai seama, la toti ne vine randul sa ne surada sansa

of cat am scris iara doamne dar cat te invidiez pt cat esti de slabuta si de finuta tu si slabesti usor daca zici ca numai stepper faci si niste abdomene, felicitari
Livia89, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1667 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1150 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1151 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]