View Single Post
  #104 (permalink)  
Vechi 01 feb 2011, 23:19:55
Patrunjica's Avatar
Patrunjica Patrunjica este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 31 ian 2011
Locaţie: same place, Romania
Vârsta: 41
Date: 164cm, 49.6kg
Mesaje: 17
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Concurs "Slabutele sunt dulci, nu au nevoie de zahar adaugat" (31 ian - 27 feb)

Citat:
Anterior postat de trandafir Vezi mesajul
Echipament special nu imi permit, ca am vazut ce "scoruri" sunt . Dar ma gandeam sa merg la sala. Nu stiu exact cat este aun abonament, dar o sa ma interesez.
Stiu ca este necesar si sportul pentru a slabi frumos. Dar cum ziceam, nu stiu ce exact mi s-ar putea potrivi si trebuie sa caut putin sa vad ce variante am. Am inteles ca faci hip hop abs. Dar ce set de exercitii? Sau ti le-ai facut singura? Cum procedezi?
Cand mergeam la sala, faceam aerobic (pilates, kickbox, zumba), cycling (spinning). De cand fac acasa am inceput cu zumba, apoi tae bo...acum imi place hip hop abs si mai nou programul 30 days shred al lui Jillian Michaels...chiar acum am terminat 30min Hip Hop Abs + 25 min JM (level1) si sunt franta...programul asta de 25 minute e super, e alert, n-ai timp sa te odihnesti, dar chiar lucrezi foarte fain toate grupele de muschi (a fost prima data cand l-am facut)...mai fac si spinning acasa, pe bicicleta stationara...Daca iti place sa dansezi, iti va placea cu siguranta si Zumba, si Hip Hop Abs (exista pe torrente filmulete). Daca nu-ti place dansul, poate ar trebui sa incerci Jillian - 25 minute sunt de vis

Hip Hop Abs- cu Shaun T, cauti si descarci (eu am 6 filmulete, sunt scurtute, cel mai lung e de 42min) si sunt tare antrenante...incearca si tu
Răspuns cu citat