View Single Post
  #10483 (permalink)  
Vechi 14 mar 2013, 09:03:50
david's Avatar
david david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 13 iul 2010
Locaţie: Barlad, Romania
Vârsta: 44
Dieta: Alimentație sănătoasă la ore fixe !!
Date: 165cm, 73.2kg
Mesaje: 5.231
Aprecieri acordate: 4.973
Am fost apreciat(a) de 1.685 ori in 437 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

[FONT="Comic Sans MS"][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"][QUOTE=VentoFreddo;1235424][FONT=Arial][COLOR=SeaGreen][SIZE=4]Asa e,Vidi,moderatia e calea cea mai buna,si cu alimentatia si cu sportul,si eu stiu ca ai deja multa experienta si stii sa te aranjezi singura in asa fel incat sa nu-ti lipseasca nimic
daa..tare scumpe sunt..si noi suntem numa 2..da voi si cu copii si cate le mai trebuie pe langa mancare..
cum mai esti,Vidi,atacuri ai mai avut?eu aseara,dar am respirat stil yoga si mi-a trecut..

Emy eu atacuri nu am mai avut sau cel putin acum nu le mai pot numi asa ,imi dau seama repede cand vin si le alung .Eu sunt foarte stresata de aceea a aparut anxietatea si frica si apoi aveam si o depresie veche care odata toate s-au accentuat si au iesit la suprafata,important e ca am inceput sa constientizez ce mi se intampla si ma lupt sa am din nou o viata normala si sa fac fata cu calm grijilor ce or sa vina

[QUOTE=VentoFreddo;1235436]

of..nu mai stii ce sa mananci
deabia am luat curcan,citisem ca e mai buna decat cea de pui,ca nu e tinut in cusca..of.
ai grija de tine iubita!
Noapte buna,Angi
Si eu am zis ca iau curcan caci la boza de carne de unde iau eu ,pe langa pui ,porc si vita ,a bagat curcan si piept cu os si fara arata bine dar se vedea ca e umflat ,ma feresc ,mai bine iau porc si vita si din cand in cand carne de pui



Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul

multumesc
a..am vazut si eu stirile in ce lume traim..
In lumea celor care vor sa faca multi bani ,nepasandu-le de altii ,ai bani ,esti ferit de toate nu ai bani ,la groapa de gunoi cu tine


Emy, sanatate multa va doresc sa aveti grija de voi
Noul papa nu e "negru" deci m-am calmat
Glumeam
Am ramas singura, iubi a mers sa duca pe cineva nu stiu unde, mama nu e acasa.
Urasc sa stau noaptea singura.
Dar se intoarce iubi in cel mult o ora si jumate

Andra ai vreo problema cu negrii,Billy am meu e negru si sa stii ca ma ajuta mult
Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
neata buna!
cat de harnica rozik asta! o zi superba fetelor!
Ca vorbeati de Ane ,uite ca a aparut

Citat:
Anterior postat de rainbow Vezi mesajul
neata fetele!!
Emy ma bucur ca ai aparut pe aici..chiar imi faceam griji
Noi suntem bine,ieri am fost sa ma intepe pt analizele de trim3,incet incet se apropie si momentul nasterii,deja am inceput sa visez asta.Sotului ii merge mai bine la noul loc,a mai scos cate ceva pe langa,de ne-am putut descurca si noi,i-am mai cumparat una-alta le bebe.Acum sa vedem cat ii da salariul,ca de 2 sapt munceste in fiecare zi.Sambata mergem si la un botez,nu mi-am mai cumparat rochie,mi-a dat nasa una,m-a scutit de multi bani.Inca lucrez la paturica(alta),sper sa termin una macar pana nasc.Dar cum a fost mai frumos afara,am mai plecat cu treburi si cand intru in casa ma paleste somnul si nu mai am chef de nimic.Astazi iar plec,merg la pensat .Hai ca m-am lungit cu vb..
Nu va enumar,nu vreau sa uit pe cineva,va si va cu mare drag pe toate!!si va doresc o zi cat mai frumoasa
Nastere usoara Cristina .O sa termini si paturile ,oihnestete mult ca dupa nu mai ai timp
david, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2147 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1630 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1631 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui david:
anes (14 mar 2013), angela av (14 mar 2013), manumanuela (14 mar 2013), VentoFreddo (14 mar 2013)