View Single Post
  #105 (permalink)  
Vechi 13 dec 2016, 09:18:31
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Casuta slabutelor

Buna dimineata slabute in devenire!
Am lipsit o perioada si mi-am cam facut de cap cu bunatati... Am revenit cu forte proaspete si cu mai multa ambitie .
In legatura cu alaptatul si dieta ... eu sunt la al doilea bebe... si pe amandoi i.am alaptat exclusiv, fata pana la 1 an si pe bebe 2 deja de 8 luni cu diferenta ca el de la 2 luni aprox nu se mai trezeste noaptea sa pape... de pe la 5 luni am inceput dieta Rina la prima sarcina si acuma asta Low carb, ptr ca muream de foame cu fructele dimineata... Deh.. prima data aveam si 22 de ani iar acuma 29 imediat 30, dar zau ca se simte... Prima data am dat jos mult mai usor..
In alta ordine de idei...se poate... totul depinde de vointa..
Eu personal mai dau vina si pe faptul ca la prima sarcina stateam eu cu fata, sotul fiind aici in Germania si imi era mult mai usor sa gatesc si sa mananc sanatos... acuma el cu poftele lui... eu nu pot sa nu gust... si uite asa se strica tot...
Eu sportul nu il mai ridic in slavi..e bun.. dar nu cel mai bun.. Am avut perioade cand facea 2 ore pe bune de miscare:HIIT Cardio greutati si streching ... mancam sanatos,dar mult si nu am slabit... Cred ca cea mai importanta e dieta ptr slabit.. apoi vine sportul ptr definire...
O zi buna sa aveti fetelor!
__________________
Jurnalul meu Nr 5
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui AnDrAdAxl:
butterfly30 (13 dec 2016), mutulica (13 dec 2016)