View Single Post
  #105 (permalink)  
Vechi 02 dec 2011, 18:27:13
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: "Academia Craciunitelor Ambitioase"

Citat:
Anterior postat de mikaelaflo Vezi mesajul
Bine ca ai revenit la sentimente mai bune..ca ma certam cu tine. Te rog nu mai gandi pt mine.....nu m-am apucatde nicio keto...pt simplul fapt ca nu am studiat-o....dar in mintea mea a inflorit ideea ca totusi langa proteine merg si grasimi, atat timp cat sunt grasimi bune (si cascavalul ala facut de soacra mea e atat de buuunnn) si nu sunt combinate cu glucide. Si l-am adaugat in meniu doar pt simplul fapt ca nu faceam caloriile. Nu pot sa mai mananc inca 2 portii de pui ca mi se intoarce si mie de el...asa ca ampreferat sa adaug 2 felii de cascaval...si asta la gustare...singur, necombinat. Dar na....tu, sefa, trebuie sa fii nemultumita si sa aplici criticile constructive....dar eu nu ma impac prea bine cu ele atat timp cat ma tin de treaba si am rezultate. Ok? Acum hai sa ne pupam si sa revenim la competitia noastra fairplay.
si la replica asta eu trebuia sa tac?Neah!!!
1: Daca fac observatii le fac pentru ca prefer sa incerc sa va ajut inainte sa avem puncte in minus!
2: Daca vrei sa mananci grasimi bune acestea nu se afla in cascaval!mananca avocado,nuci,migdale,etc daca vrei grasimi bune.
3: Ma bucur ca ai avut si ai rezultate si sper sa te tina cat mai mult"norocul asta".
Acuma gata!

Fetelor voi pe unde sunteti?
__________________
Jurnalul meu Nr 5
Răspuns cu citat