View Single Post
  #105 (permalink)  
Vechi 24 feb 2010, 09:23:58
bebelusha's Avatar
bebelusha bebelusha este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 28 ian 2010
Locaţie: bacau, Romania
Vârsta: 38
Dieta: vine barza :)
Date: 160cm, 69kg
Mesaje: 4.359
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 26 ori in 24 mesaje
Smile Re: bebelusha's playroom

So...buna dimineata mai intai..
eu m-am tinut de meniu ieri si m-am incadrat in nr de calorii, desi mi se pare cam mult pentru stomacul meu..dar am citit in alte jurnale si am inteles ca e bine sa pap acum asa, pentru ca la faza de platou nu voi avea de unde sa scad daca mananc putin...
Ieri nu am facut exercitii, pentru ca am ajuns tarziu de la serv, si am zis ca ma intind 5 min...care s-au facut 12 ore de somn..nu va pot spune cat de obosita sunt azi, dar nu inteleg de ce..nici cu cafea nu ma trezesc....
Ca sa ma tin de promisiune, astazi voi incepe cu tae-bo pt fesieri de negresa, abdomene-nelipsitele 150(sapt viit voi ridica nr), si mi-a zis iubi ca azi facem plimbare..deci inca 7 km(asta e norma noastra)...
In rest, va pup pe toate si sper sa mai vb si astazi...aaa sa nu uit, mi-am luat alt tub de crom pt ca l-am terminat si o folie de aspirina tamponata pt ca am o febra musculara de nu pot dormi noaptea....si in cont iau detox pentru colon...am inceput sapt asta sa mananc activia cu fibre in fiecare dimi si e super
Va pup pe toate si va doresc o zi frumoasa