Subiect: Jurnal Andrada
View Single Post
  #1077 (permalink)  
Vechi 06 sep 2011, 11:27:03
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Citat:
Anterior postat de mikaelaflo Vezi mesajul
Mersi, Andrada! Lasa ca vii si tu din urma! Cat despre sport...in fiecare zi imi spun ca trebuie sa fac ceva....aseara chiar am facut cateva exercitii pt picioare si abdomene asa pt tonifiere...dar sa ma apuc de cardio mi se pare crima....o sa incerc sa mai pun bicicleta aia la treaba.....am inceput si cu masajul...cam la 2 zile ca uit sa fac in fiecare zi....parca ar fi corpul alteia, nu al meu...asa nu ma trage sufletul la treaba..... O sa tin ce am scris mai sus o saptamana sa vad cum merge si apoi mai vad. Oricum o sa tot plec pe la Bucuresti cu masterul meu si sa vad ce mananc pe acolo...ca sigur nu plec cu pachetel de acasa.....dar o sa am grija sa nu dau iama in mc....sau daca o sa ma duc, o sa pap salata
Daca te-ai descurcat tu in concediu fara sa pui pe tine inseamna ca ai invatat sa faci alegeri corecteasa ca o sa fi ok...
Cat despre sport eu iti recomand cardio macar 30 min si in rest lucreaza mult partea de sus a corpului(brate,spate si abdomen)si o sa fi bine..
Eu azi am curatenie generala de facut ca a ramas ca dupa tornada dupa plecarea sotuluisi am ceva treaba asa ca azi ma sare randul la sport.
Nu am gasit nici sare amara sa tin acea zi pt detox ficatului si bilei,dar o sa caut azi iar daca mai am tp sa ies si tot o tin sapt asta.
Va pup si revin in pauze !
__________________
Jurnalul meu Nr 5