Subiect: Jurnal JEN
View Single Post
  #108 (permalink)  
Vechi 15 aug 2011, 18:10:46
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Jurnal JEN

Citat:
Anterior postat de Jen Vezi mesajul
Aoleu. Mult tu. Din 2009, dar lasa ma ca o sa ajungi si tu la mentinere.
E super ca sunt la mentinere, asta nu inseamna ca arat eu asa cum tocmai vreau.
Mai am de lucrat, clar...dar ce mai e se poate corecta doar prin sport.

Acum nu ma mai intereseaza numarul de kilograme, am scapat in mare masura de grasimea aia enervanta, ce a mai ramas e putina, mai e ...
Acum ce ma intereseaza sunt doar centimetrii.

Ce mai faci?

da foarte mult
insa asta e,intr'o luna si cv am dat 5kg apoi m'am oprit si n'am mai putut da jos nic,au fost niste probleme,am mancat prost,apoi am mancat prost da am facut mai mult sport,am mancat corect am facut sport n'am slabit,am slabit 2-3kg apoi le'am pus la loc si tot asa,am mancat sanatos plus sport n'am slabit deloc doar ma mentineam si a trecut an dupa an,asta e,sper sa reusesc,da e greu tare,ca deh nu stau singura si nu mie usor cand manca ai mei mamaliga sa nu manc sau cand fac una din prajiturile mele preferate si mai ales ca is cam pofticioasa,in fine nu ma mai plang ci ma pun pe treaba)

da acum conteaza doar sa ajungi sa'ti zici;'da arat demential' cu sport si alimentatie sanatoasa o sa reusesti

nimic,am facut un dush,m'am cremuit si acu ma plictisesc),cred ca o sa ma pun sa citesc imediat
tu ce faci?
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828