View Single Post
  #11 (permalink)  
Vechi 01 mai 2011, 11:28:52
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Concurs online II (9 mai - 4 iulie 2011) - "Slabute la vara"

Citat:
Anterior postat de gavris camy Vezi mesajul
buna.vreau sa intreb:individual nu se poate participa?multumesc
Citat:
Anterior postat de nicoleta1983 Vezi mesajul
Buna,Slabuta!Am si eu 2 intrebari.Regulamentul zice ca un grup sa aibe maxim 7 participanti.Dar pot fi mai multe grupuri din aceeasi categorie 60-70 kg de ex?Si,meniurile trebuie sa fie trecute zilnic,nu?
Citat:
Anterior postat de nicoleta1983 Vezi mesajul
Mai am o intrebare!Meniurile trebuie trecute ZILNIC sau in cazul in care intr-o zi sunt plecata din oras pot sa-mi trec meniul pe 2 zile?
Buna ziua slabutelor

Gavris, ideea concursului este motivarea in grup si de aceea in acest moment nu se poate participa individual. Dar, am notat aceasta optiune si s-ar putea sa incercam la concursurile viitoare o astfel de forma. Trebuie sa vorbesc si cu Vadmin, pentru ca el se ocupa de implementare/programare.

Nicoleta, nu conteaza categoria de greutate in acest concurs. Pot fi multe grupuri a cate 7 membri. La concursul trecut au fost 10 grupuri a cate 7 membri, un total de 70 slabute.

In fiecare Marti la ora 23.59 trebuie sa aveti toate meniurile salvate, kilogramele setate, sportul trecut... Miercuri se calculeaza punctajul. Deci, ori va faceti "temele" in fiecare zi, ori atunci cand aveti timp, dar nu mai tarziu de Marti ora 23.59

Va mai astept cu intrebari.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat