View Single Post
  #110 (permalink)  
Vechi 10 iun 2015, 16:31:48
Mihaela1006's Avatar
Mihaela1006 Mihaela1006 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 05 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 53
Dieta: Monti personalizat
Date: 167cm, 70.4kg
Mesaje: 1.423
Aprecieri acordate: 916
Am fost apreciat(a) de 752 ori in 421 mesaje
Implicit Re: Frumoase in costum de baie - Concurs de slabit si mancat sanatos iunie-iulie 2015

Citat:
Anterior postat de costina89 Vezi mesajul
Intai de toate multumesc pentru raspunsuri

ce ma opreste?nu ma opreste nimic intradevar....si totusi ar fi o multime de motive pe care nu a putea sa le enumer aici...nu prea mi-am dorit sa slabesc,nici acum nu am cn stie ce avant spre scopul asta,dar vad eu cum o scot la capat
Citat:
Anterior postat de costina89 Vezi mesajul


Avocado l-am mancat gol,m-a grabeam sa ma duc dupa fata la scoala,l-am curatat si l-am mancat...clar de la el mi-am dat fierea peste cap...
Cat depre mezeluri...sa nu intelegeti ca am figiderul prin cu asa ceva ,dar ocazional mai iau un salam uscat,crenwusti,sunca presata....dar ocazional...sa zic de doua ori pe luna,evit sa iau pentru ca am copii ca daca nu eu as manca acum fiind la dieta sunca presata si crenwusti,asa cu tot cu emulsia lor de sorici,mi-ar fi mai usor,mai rapid dar nu mai sanatos stiu.
Mie sincer nu prea imi pasa de punctaj,eu voi posta meniurile duminica seara si am sa te rog Miha sa faci tu punctajul ca te pricepi mai bine.
Spor la slabit fetelor.
Avocado este foarte gras, are nevoie de lamaie, sare, piper si o rosie, un ardei, o felie de wasa, sau il poti pune din cand in cand intr-o salata de citrice (mandarine si gref mi sa-u parut foarte ok) tot botezat cu lamaie, gustul se mai potriveste si cu banane dar nu e combinatie sa o faci zilnic.

Din pacate rapiditatea secolului ne face foarte rau la capitolul sanatate si alimentatie. Cu calculele, pana inveti si tu le putem face impreuna[/SIZE][/COLOR][/FONT]
__________________
Jurnal Mihaela1006 II, Jurnal Mihaela1006 , Dormi suficient
Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul
Fetelor, nu va mai conduceti dupa iluzii, inca nu s-a descoperit slabirea in cateva zile.
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Somnul slabeste,e dovedit!
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Mihaela1006:
costina89 (10 iun 2015)