View Single Post
  #11006 (permalink)  
Vechi 10 iul 2014, 10:07:24
Mihaela1006's Avatar
Mihaela1006 Mihaela1006 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 05 ian 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 53
Dieta: Monti personalizat
Date: 167cm, 70.4kg
Mesaje: 1.423
Aprecieri acordate: 916
Am fost apreciat(a) de 752 ori in 421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de michellabfirst Vezi mesajul
Da, m-au bombanit si bine mi-au facut ca mi-am dat seama ca sunt exagerata si cer prea mult in timp scurt.
Deci tu mananci dimineata cam ce mananc eu seara Mi-ai dat o idee asa ca am sa mananc la MD branza cu rosii
La pranz cred ca piept de pui la gratar cu salata si pe seara cred ca salata cu thon sau anchois sarate.Si minim 2l de apa.
Fetelor, eu am o problema, nu pot manca imediat ce ma trezesc.Trebuie sa-mi beau cafeluta, sa fumez cateva tigari si apoi mananc.Credeti ca gresesc?
O zi buna va doresc
Da, cred ca gresesti. Cafeaua pe stomacul gol nu face bine, tigarile nici atat. Nu e vorba ca oricum fac rau, dar pe stomacul gol sunt o combinatie pacatoasa . Citeste in cartea lui Monti ce efect are cafeaua asupra secretiei de insulina si imagineaza-ti ca iti scade prea mult zaharul din sange, asa ca la masa ai o pofta mult mai mare.

Incearca sa incepi ziua cu o cana de apa calda, cat poti de calda, in care storci o jumatate de lamaie.

In rest e ok ce vrei sa papi.

Citat:
Anterior postat de michellabfirst Vezi mesajul
Aaaa! Confirm cele spuse ieri. 67,8 kg mai mult cu 200gr decat saptamana trecuta Asa ca schimb tikerul si saptamana asta incerc sa nu am nici o abatere.Cum spuneti si voi, si 500gr in minus ar trebui sa ma multumeasca.
Da, nu te stresa ca te recompenseaza el, cantarul, saptamana viitoare.
__________________
Jurnal Mihaela1006 II, Jurnal Mihaela1006 , Dormi suficient
Citat:
Anterior postat de Slabuta Vezi mesajul
Fetelor, nu va mai conduceti dupa iluzii, inca nu s-a descoperit slabirea in cateva zile.
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Somnul slabeste,e dovedit!
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui Mihaela1006:
michellabfirst (10 iul 2014), VentoFreddo (10 iul 2014)