View Single Post
  #1102 (permalink)  
Vechi 29 feb 2012, 09:21:14
grasuta1961's Avatar
grasuta1961 grasuta1961 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Oltenita, Romania
Vârsta: 62
Date: 165cm, 82kg
Mesaje: 3.222
Aprecieri acordate: 797
Am fost apreciat(a) de 1.294 ori in 735 mesaje
Implicit Re: Jurnal de dieta grasuta1961

Citat:
Anterior postat de aussie_girl Vezi mesajul
Mihaela te pup frumoasa doamna!!
Ti-am raspuns la mine in jurnal la intrebarea cu stagnarea ta la 77 de kilograme. Nu mai scriu si aici ca ma cheama sefu acusic in sedinta.

Mari ti-a explicat si ea cam acelasi lucru cu ce ti-am zis si eu. Deci, cate calorii mananci tu zilnic? Dupa ce stiu eu si dupa cum "suna sanatos" ca sa poti slabi ar trebui sa consumi cam in jur de 1400-1500 calorii pe zi. Noah..zic si eu!! Te pup scumpa harnicuta!!

si tu si Mari si Jeni sunteti niste harnicute. Mereu gatiti ceva bun, mereu cu calcatul..cu spalatul. Sunteti fenomenale!! Va pup!

Multumesc Cami !!! Am trecut pe la tine si-am citit si-o sa-ti urmez sfatul.Uite ca in ultimul timp nu mi-am mai calculat ,insa nu depasesc 1500 cal.Insa probabil ar trebui sa consum mai putin si sa fac miscare mai multa.De gatit trebuie sa gatesc zilnic pentru ca la mine in casa ceea ce se mananca la pranz (felul II ) nu se mananca si seara.Si sincer asa ne-am invatat si nu mai stiu sa gatesc cantitate mai mare.Cat priveste spalatul nu poti spune ca speli acum ci doar intanzi rufe.La calcat e mai greu,insa imi iau avant revolutionar si cu fierul in mana si cu Tv deschis merge struna.uiti ce faci.Te pup draga mea draga si somnic usor!!!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post854369


Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti,ceea ce spui si ceea ce faci.



grasuta1961, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat