View Single Post
  #111 (permalink)  
Vechi 23 mar 2012, 06:48:44
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Decoratia SUNT RESPONSABIL din rubrica "merite"

Neata tuturor,
Va multumesc din suflet pentru implicare si sustinere.

Eu am inceput ziua cu o dispozitie foarte buna. Inca putin si trecem de cifra 2000 semnaturi
In ritmul in care ne-am miscat ieri, cel mult pana la amiaza o sa depasim aceasta cifra.

O mica recomandare, ca sa usuram si mai mult procesul de strangere semnaturi. Am vazut ca multe dintre voi, ati reusit sa convingeti prietenii vostri sa semneze. Rugati-i sa transmita mai departe, ca sa nu oprim procesul doar la noi. Fiecare om daca gaseste 10-15 semnaturi, avem toate sansele sa strangem numarul necesar de semnaturi.

Va doresc o zi cat mai frumoasa si cu cat mai multe reusite.

ps: sunt cateva citate care mie imi plac foarte mult, vi le impartasesc si voua:

Oamenii rezonabili se adapteaza lumii in care traiesc, oamenii nerezonabili incearca sa adapteze lumea la ei insisi, de aceea, orice progres se datoreaza oamenilor nerezonabili. George Bernard Shaw

Coming together is a beginning. Keeping together is progress. Working together is success. Henry Ford
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat