View Single Post
  #1117 (permalink)  
Vechi 03 nov 2012, 13:00:53
grasuta1961's Avatar
grasuta1961 grasuta1961 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Oltenita, Romania
Vârsta: 62
Date: 165cm, 82kg
Mesaje: 3.222
Aprecieri acordate: 797
Am fost apreciat(a) de 1.294 ori in 735 mesaje
Implicit Re: Jurnal vio - vreau sa slabesc incepand cu 1 septembrie

Citat:
Anterior postat de vio ce doreste sa slabeasca Vezi mesajul
Fetelor ,simt ca nu mai am forta !!!!! Am avut la un moment dat zilele trecute si 81,5 kg ...abia am ajuns la 80,6...e o perioada aiurita in viata mea .....Nu pot sa uit cat de bine imi mergea acum o luna si ce bine ma simteam in pielea mea si acum sunt aiurea rau !!!!Am mai vazut zilele trecute la Antena o emisiune despre slabit si efectele negative ale slabitului cu proteine si m-a pus pe ,,butuci'' adevarul ca sunt usor ,prea usor influientabila ...acum parca ma doare tot ...rinichi ,cap ,ficat ,stomac .....tot ce au spus ăia . .Poate am un inceput de raceala si nu-mi dau inca seama ....Oricum ,va pup ,sa aveti o zi frumoasa si un sfarsit de saptamana placut ......Felicitari slabutelor care au scazut si au scazut foarte frumos cu toate !!!!!!!!!!!!

Draga mea ,mereu ti-am spus sa-ti urmezi calea ta.Insa ai grija,mare,mare grija.Eu am avut astfel de simtome si dupa analize totul sa adeverit a nu fi fals.Fa niste analize pt ficat si vezi cum stai.Acum ma simt bine .Nu ma mai doare capul ,nici ficat ,insa iau atatea pastile ca nu prea imi mai e foame si am tot timpul senzatia ca acum imi ghioraie stomacul.M-am obisnuit sa mananc cam din 3 in 3 ore cate putin si de toate.La acest "de toate " fiind incluse acele alimente care le am voie.Eu zic sa ai grija la ce mananci si sa nu pui prea mult la loc.Incearca asa cum a spus Rozi ,dieta lui Mihaela Bilic sau hipocalorica si lasa pentru moment Dukanul ,care sincer e asa cum se spune agresiva pentru organism.Nu pentru toata lumea ci pentru cei care au anumite afectiuni.Iti doresc o zi frumoasa si singura poti sa hotarasti ce-i mai bine pentru tine !!
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post854369


Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti,ceea ce spui si ceea ce faci.



grasuta1961, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui grasuta1961:
rozica1965 (04 nov 2012), vio ce doreste sa slabeasca (03 nov 2012)