View Single Post
  #1117 (permalink)  
Vechi 02 feb 2016, 15:44:39
niculina04's Avatar
niculina04 niculina04 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 26 sep 2011
Locaţie: ????????, Romania
Date: 161cm, 91.9kg
Mesaje: 5.938
Aprecieri acordate: 6.584
Am fost apreciat(a) de 4.410 ori in 2.720 mesaje
Implicit Re: jurnal de fluturas

Citat:
Anterior postat de butterfly30 Vezi mesajul
Mulțumesc ca te gândești la mine, nico. Relativ ok, veșnic cu băiețelul apare ceva, în rest n-am ce ma plânge. Am împlinit 32 de ani, cea mai buna vârstă de pana acum. Chiar ma simt mai împlinită și mai iubita decât am sperat vreodată. Simt însă nevoia sa o iau de la capăt cu munca, a început sa îmi lipsească. Ar trebui sa ma apuc de învățat pe un examen, ca nu vreau sa ma mai întorc la același loc de munca, dar nu prea mai am disponibilitate. Rămâne de văzut. Fetele tale îs bine?
La multi aniiii!!!

Bebe ii inca mic si probabil mai sensibil.
E normal sa te simti asa eu m-am simtit sigura pe mine si implinita dupa 30 , fac 35 in vara si am o gramada de fire albe,fiecare "intamplare" mai puternica cu buburuzele au lasat semne,de la ultima cand am fost cu cea mare pe la urgente (aproape pt nimic)+ atentatele din noiembrie la 2 km de sot,s-au inmultit ca stropi de ploaie
Ma bucur ca esti ambitioasa si cu siguranta o sa reusesti la ex ......statul acasa ii tare aiurea

Da,multu de intrebare sunt bine...mai avem un pic si facem 7 ani(cea mica) are iubit de 2 ani care pleaca in vacanta si nu poate veni la aniversarea ei, revansa?o dupa amiaza la el iar ce mare ii f cuminte si nu-i tre baieti,doar ca ii plac f tare bruneteicea mica adora baieti cu ochii albastri sau verzi,sateni sau blonzi.......in rest invata fffff bine amandoua!!!

niculina04, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2413 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1896 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1639 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui niculina04:
butterfly30 (02 feb 2016), corinnef (10 feb 2016), Q88 (02 feb 2016)