Subiect: Jurnal "Slabuta"
View Single Post
  #112 (permalink)  
Vechi 12 apr 2009, 18:54:56
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit

Citat:
Anterior postat de Roxana Vezi mesajul
Pastele il sarbatorim romaneste ,mai ales ca parintii si fratele meu vor veni la noi!
Deochiul....pai se spune ca atunci cand cineva care deoache( k nu toata lumea are acest ,,har,,,mamaie spunea ca doar cei intorsi de la san deoche..sau ceva de genul),deci atunci cand o pers se mira de cineva ca e prea frumos sau alte chestii de genul asta victima se deoachie...sintomele mele sunt: dureri de cap,stari de voma ,ameteli etc...
Sora mea cand descanta,are,,leac,,adica imi trece imediat,la ea ,la mama si o femeie in varsta.
Nici eu nu credeam in chestii de genul asta,dar fratele meu cand era mic a fost deochiat si era sa moara,insa ia facut o femeie un leac babaesc si si a revenit!

chiar exista asa ceva pai acesti oameni inseamna ca sunt rai daca au aceasta capacitate.

Ma simt si eu cateodata cum ai descris tu, dar intotdeauna am pus pe seama unor boli...
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat