Subiect: Jurnal Andrada
View Single Post
  #1141 (permalink)  
Vechi 13 sep 2011, 21:05:57
Ikerina's Avatar
Ikerina Ikerina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 23 nov 2010
Locaţie: Iasi, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Tentativa de Dukan :)
Date: 175cm, 78.7kg
Mesaje: 402
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul

Lasa ca merge si asa!


Neata Gabi!Eu m-am cantarit desi nu am mers inca la baie si cantarul arata 84.4 doar...Cand m-am detoxifiat erau vreo 82.6 dar clar era si multa apa pierduta.
Slabut saptamana asta...dar avem o noua saptamana in fata nu?
Eu nu am facut decat 30 min sedinta completa de sport si ieri 15 minute de Insanity!E greuu greu greu,dar placut!O sa continui cu cate 15 min+-5 min pana imi mai revin cu forma fizica!
Deci eu saptamana asta am 0.6 pct(600 g slabite)+1,5 sedinte sport=2.1 pcte...


Schimba dieta Gabi...Cauta ceva la fel de lejer sau schimba ceva doar in felul in care papi...Incearca sa papi mai putin,mai devreme(apropo de asta si au am hotarat sa nu mai mananc dupa 20:00)si nu uita ca nu slabim constant!
Te pup si nu mai fi suparata!
Miha?Diana?raportul?Hmmm....
Ufff, scuze ca n-am intrat, dar am avut 38 de kilo de gogosari cu care trebuia sa fac ceva... Am stat si duminica si aseara pana la 1 si i-am facut... Bilant pe saptamana trecuta spuneti... -200 g la cantar, si 3 sedinte de sport la 30 de minute, ritm moderat, transpirat tricoul si pantalonii doar pe jumatate (bun si-asa)... Una peste alta, eu ma gandesc sa nu calculez puncte pentru kilo decat atunci cand am un kilo intreg dat jos...
Saptamana asta, ieri si azi fara sport, ca m-au omorat la timpi gatitul si pregatitul unor dosare pentru executare la serviciu. Sper ca in restul de zile macar sa sar o coarda, ceva... Auziti? Mersul pe tocuri se pune???
__________________
Jurnal Ikerina - Nu voi privi niciodata in pamant! Iar daca o voi face... va fi doar cat sa imi admir pantofii!

Nu-mi negociez principiile!
Planuri? Incerc sa invat sa nu imi mai fac!


In continuare... Voi da tot ce-i mai bun!