View Single Post
  #1156 (permalink)  
Vechi 06 apr 2010, 13:19:17
crina38's Avatar
crina38 crina38 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 04 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 52
Dieta: low calorie
Date: 172cm, 86.9kg
Mesaje: 3.939
Aprecieri acordate: 27
Am fost apreciat(a) de 244 ori in 122 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Doamne ce dulce era cand era pui,imi vine sa -l pup ,asta e cu pisicuta,mai rau este pt cea mica,si eu sunt la fel,plang ca bleaga si la televizor ,la documentare sau pe Animal Pla...nu stiu daca pot sa scriu sa nu fac reclama !
Dc nu cumperi alta pisicuta ?

nu imi mai trebuie alta.In plus , este si catelul.Pe cealalta pisica am luat-o odata cu catelul si erau cei mai buni prieteni.Au crescut impreuna.Daca stii ce puteau face impreuna, cum se jucau...Acum nu stiu dc catelul va mai suporta alta pisica.Si sa se intample ca si cu prima...Ca eu nu vreau sa o castrez.
Eu de cand mi-a murit primul meu caine( cainele tineretii mele, aveam 19 ani cand l-am luat--un schnauzer urias, o frumusete) nu ma mai uit nici la filme care au un animal intr-un rol.Stiu ca la un moment dat in film , animalul va suferi,poate chiar muri , si nu mai vreau sa vad asta
Sa vezi ce draguta e acum cateaua ( ciobanescul mioritic actual)dupa ce o spal si o pieptan, e un bulgare alb.Si e foarte afectuoasa si iubitoare in general.Dar lasa mult par
__________________
Drumul catre 68kg!!!

Nu ma las ! Anul asta am 68 kg !!!
Start JOI 16.06.2016
crina38, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2099 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1582 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 808 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]