View Single Post
  #1166 (permalink)  
Vechi 05 mar 2012, 17:55:18
grasuta1961's Avatar
grasuta1961 grasuta1961 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Oltenita, Romania
Vârsta: 62
Date: 165cm, 82kg
Mesaje: 3.222
Aprecieri acordate: 797
Am fost apreciat(a) de 1.294 ori in 735 mesaje
Implicit Re: Jurnal de dieta grasuta1961

Fetelor am fost la aerobic pentru incepatori.cand am inceput a fost bine ,insa dupa 5 min am crezut ca am gresit clasa si-am intrebat in gura mare daca e clasa de incepatori.eram acolo unde trebuia ,insa n-am rezistat decat 30 min.Mama mia daca astea care le facem la incepatori ma storc ,pai la avansati ce se face???!!!!N-am apucat decat sa fac incalzirea 15 min si 15 sa lucram spatele cu bratele.restul i-am spus ca data viitoare ca ma omoara din prima zi .Am coborat si am mai facut 39 min pe bicicleta eliptica daca to platesc sa mai fac ceva.Per total e bine pentru azi.vreau sa vad diseara cum ma simt cu bratele.Cand faceam exercitii cu ele simteam ca ma dor insa nu m-am oprit.Dar nici n-am mai putut sa continui exercitiile pentru abdomen si fesieri.probabil data viitoare o sa rezist mai mult.Inainte de antrenament am baut si-un iaurt.va inchipuiti cum facea iaurtul in mine???!!! aveam impresia ca la un moment dat o sa iasa afara tot.
Sa speram ca daca am inceput de lunea o sa ma tina toata saptamana .Acum mi-am pus sa-mi fac niste gratar de muschi de porc.De maine peste.
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post854369


Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti,ceea ce spui si ceea ce faci.



grasuta1961, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Răspuns cu citat