View Single Post
  #11755 (permalink)  
Vechi 24 mar 2013, 22:42:40
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Asa e Emy... din pacate nu toti gandim asa
Iubi saracul a asistat la o mare cearta. (a mea cu telefonul). apoi mi-a smuls mama tel din mana si a zis sa nu ma razbun pe el ca nu are nici o vina.
Dupa ce am inchis cu ea, am sunat in Ro sa ii povestesc la iubi dar mai mult urlam de aia s-a bagat mama.
Apoi i-am zis sa nu se bage, nu are rost. Vorbesc eu, stiu sa ma apar. Doar ca relatia noastra o sa fie altfel de acum in colo.
Si nu ma intereseaza. oameni falsi la mine in casa nu imi trebuie.
Apoi restul de acolo daca o crede pe ea si ii dau dreptate , la fel...nu ma intereseaza.
Apoi ma mir de ce ma imbolnavesc de nervi
Normal ca tine cu ea, caci vorba aia stau in aceasi casa, chirie , alea alea.
E o mare nesimtita si nu mi-e frica sa o zic ca i-am zis si lui iubi.
Am inghitit in sec, tot eu am plecat capul dar i-am zis ca eu nu ma simt vinovata si ca ar trebui sa se gandeasca bine la cum s-a comportat.
Dar oamenii de genul nu inteleg daca le bati apropouri, trebuie jigniti pe fata. Si nu e stilul meu.
Asa este, la fel si mama zice si toate prietenele de familie ale noastre. De era alta munca nu o lasa.
Eu nu sunt asa, si sunt mandra ca m-a educat mama bine, sunt cu bun simt nu ca unii oameni...
Plus de asta nu se gandeste ca daca eram acolo era bine. era patroana multumita, acum cand eu o sa o refuz, clar isi da seama ca stie in mare problema, nu e proasta.
Si atunci sa vedem ce se va intampla.
daca isi pierde munca, sa indrazneasca numai sa zica ceva de mine ca o mai iau si la bataie
vorba vine, nu sunt eu persoana
ai facut bine ca i-ai povestit ai ai tipat,te-ai descarcat,dar acum are dreptate mama ta,sa nu-i scoti ochii ca daca are cap vede si el singur dreptatea
Doamne Doamne nu doarmepoate in viitor o sa vina ea la tine sa-i cauti ceva de lucru,roata se invarte,nu se stie niciodata..
nu te vad eu sa dai in careva,desi ar meritada asa,ca exercitiu de scapare de stres..imagineaza-ti ca ii smulgi parul,ca ii dau un sut in..partile moi,ca o zgarii,ca o musti sa vezi ca te simti mai bine dupa aia si cand o o sa o vezi "live" o sa-ti vina sa razi..spre disperarea ei

Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul


M-am ratacitDeci,am zis ca plec si n-am mai plecat.Ma imbracasem,ma machiasem,poseta pe umar imi mai lipsea,ne-a lasat bateria la masaAsa ca,m-am schimbat la loc,si mi-am mancat frumusel salata
mi te imaginez ca papi,toata machiata si aranjata,si cu poseta pe umar..
Ai vazut eu ce isprava am facut la cina?
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 3 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
andra_aly (24 mar 2013), angela av (25 mar 2013), david (27 mar 2013)