View Single Post
  #118 (permalink)  
Vechi 03 dec 2011, 10:10:52
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: "Academia Craciunitelor Ambitioase"

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul
neata fetele
cafeaua e inca fierbinte
ce planuri aveti pt azi?sper ca este inclusa dieta si sportul si luni sa dam gata toate grupurile
o zi minunata
Neata Gabi!Eu acuma m-am trezit si am papat graul incoltit cu miere si imediat merg sa imi fac o Inka(cafea de orz).Dupa vreo ora fac putina miscare si apoi fac ordine.Dupa ce doarme pitica de amiaza merg la cumparaturi la Mall ca am primit banuti!

Citat:
Anterior postat de DianaN Vezi mesajul
Buna slabutelor,

Dupa cum ati vazut (cine s-a uitat) meniul meu de azi e un dezastru (vreo 2000 cal din fast-food). Nu vreau sa imi caut scuze si nici sa imi plang de mila. Tot ca vreau sa va spun este ca nu se v-a mai intampla pana la sf concursului sa am un astfel de meniu..
De ce ai mancat asa?

Citat:
Anterior postat de costina89 Vezi mesajul
salutare fetelor....vad ca v-ati inteles pana la urma.
Eu astazi am fost plecata si nu am apucat sa mananc tocmai ce imi propusesem,dar am incropit eu ceva cand am ajuns acasa,ceva rapid si cu multe calorii.
Cu sportul stau binisor...cam slabut insa saptamna asta,m-am simtit tare aiurea,ma dor toate oasele.
Voi ce mai mancati?eu maine imi fac o supita de pui de tara ca e mai gustoasa si la felul 2 ma gandeam sa incerc o tocanita de ciuperci ca al meu sot mananca de post....mie sa-mi fie rusine anul asta nu am putut sa tin nici un post.
Eu astazi nu mai m-am cantarit dar ma simt mult mai usoara....sper sa am si eu macar 500g in minus.
Ai grija cu durerile de oase...Sanatatea mai presus de orice:*!Imediat ma uit si la meniu sa vad cat de grava e abaterea!Si eu sper sa avem fiecare cate ceva in minus;ca daca incepem cu stagnari e clar...
Citat:
Anterior postat de mikaelaflo Vezi mesajul
La mine e bine,carne multa si sala. Am reusit pana la urma sa strang trei sedinte, sper sa pot ajunge si maine. Si eu am tras cu ochiul la cantar si la fel se duce in jos
Bravo Miha pentru sport!:*

Buna dimineata oficial si de la mine!
__________________
Jurnalul meu Nr 5
Răspuns cu citat