View Single Post
  #1191 (permalink)  
Vechi 08 aug 2010, 16:36:54
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 90-100 kg

Citat:
Anterior postat de loralin Vezi mesajul
nu alina nu m-ai suparat chiar deloc,ai dreptate ca e placut sa ai un cantar ce saptamanal iti arata ca nu ai muncit degeaba .Dar ca toate ce muncim inafara stii cum e cand aduni ban cu ban si economisesti ,mai ales in cazul meu cand munca e doar pe sezon si nu foarte grozav platita... de aceea nu imi permit sa imi cumpar un cantar .Aici in Corsica toate sunt groaznic de scumpe si sincer e prima oara cand nu imi iau nimik din locul in care lucrez .Atata am primit cadou un costum de baie de ziua mea si un breloc.Ajjung eu acasa si atunci o sa fiu mult mai activa pe forum.Aici o sa ma multumesc sa ma tin cat mai aproape de indicele caloric recomandat insa de pe acum stiu ca il voi depasi cate un pic dar voi compensa cu miscare si raman fidela masuratorii deocamdata .pupici la toate slabutele !!!
Da asa e stiu cum e...akm noua ne merge bn pt ca avem munk sigura amandoi si e ok dar am avut si perioade mai nasoale cand intr-ardevar tineam cont la fiecare banut ce il cheltuiam pt ca nah nu stam printre straini ca sa aruncam cu bani in stanga si in dreapta.Dar ce muncesti acolo??Si ce profitori sunt pt ca daca preturile sunt mari si salariile ar fi trebuit sa fie mari dar ca de obicei doar ar fi trebuit