View Single Post
  #1197 (permalink)  
Vechi 12 ian 2011, 17:52:54
alynacrystyna's Avatar
alynacrystyna alynacrystyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 23 nov 2010
Locaţie: Sebes, Alba, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Rina's 90
Date: 165cm, 56.6kg
Mesaje: 20.621
Aprecieri acordate: 66
Am fost apreciat(a) de 469 ori in 342 mesaje
Implicit Re: Rina 90" s (etaj I)

Citat:
Anterior postat de Anason Vezi mesajul
Fetelor, vesti bune! Am fost la scarbici si desi toata lumea era la masa si mirosea demential (nu va zic ce, ca nici eu nu vreau sa-mi aduc aminte ) si m-au chemat si pe mine, dar am rezistat pe baricade si m-am facut nevazuta. N-am mai facut prostioare. Cu lichidele trebuie sa mai recuperez, dar am vreme, zic eu. Ajunsa acasa, am vrut sa verific daca au disparut cele 300g de azi-dimineata hehe. Nu doar ca disparusera, dar am mai adaugat -200g!
Mai stau vreo 30-40 de minute si pap cina, legume inabusite cu salata de varza. Inca nu am aparatul foto la mine, dar cand il recuperez va ajung din urma cu pozele.
Iar dupa vreo 2-3 ore musai sport, ca maine nu am cum sa fac, iar vineri probabil voi fi praf dupa scarbici.

Crys, pt febra musculara: masaj, baita calduta, nu f fierbinte, si eventual un AINS dupa masa. Mie mi-a trecut febra rapid asa.
bravo anason, ma bucur k ai rezistat de data asta, k de nu iar erai
__________________
Regulament slabute.ro
Jurnal Alynacrystyna

Retete Rina

SEMNEAZA: PRIMA PETITIE NATIONALA PENTRU DREPTUL LA O VIATA SANATOASA





"Nu ma uit in urma la cat am pierdut, sa pot vedea in fata,dar, ce a fost in urma mea e prezent in lupta mea de azi si lupta de azi imi aminteste de gustul amar al infrangerii de ieri. Azi..ca si ieri sau restul zilelor trecute, nu am putere de a lupta, nu am nici o strategie, nici motivatie, abia rasuflu.Si totusi ceva in mine ma tine...nu pe linia de plutire si nici in amortire ci...in lupta"
I do not try to be better than anyone else...I only try to be better than myself...
Every guy thinks that every girl's dream is to find the perfect guy...bullshit...every girl's dream is to eat without getting fat!!!