View Single Post
  #12 (permalink)  
Vechi 24 aug 2011, 10:28:07
Albinutzsa's Avatar
Albinutzsa Albinutzsa este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 15 aug 2011
Locaţie: Tulcea, Romania
Vârsta: 32
Dieta: nu am momentan una
Date: 172cm, 85kg
Mesaje: 9
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Albinutzsei :)

@Lucia, nici nu vreau sa scap deci :X voi fi pe aici.
@ Roxi, am picat la mate si chimie. Faza e caci nici nu ma simteam pregatita, eram si in perioada sensibila a unei fete si na.. numai stare buna aveam si de concentratie si se pare ca acum iar in aceeasi perioada o sa fiu, la naiba.
Acum vreau sa dau la toate trei, fie ce-o fi.. oricum.. chit ca iau, chit ca nu iau, tot nu plec.

Edit later:

Neata Lucia. Pai.. planuri astazi.. nu am insa.. zilele mele sunt practic.. ocupate cu invatatul. Ma doare deja capul. Acum citeam oleaca niste comentarii insa... nu-mi intra in cap deloc. Nu reusesc sa le retin
Am mancat o salata de rosii si doua felii de branzica. Momentan nu ma apuc de dieta, ci dupa bac incat sa am timp de gatit si toate cele.
Dar stai.. s-ar putea sa fac ceva diferit astazi caci e ziua lu' mami :X A zis ca iesim in oras la un suc ca fetele mai incolo :X
Tu ce faci? Ce ai papacit? Planuri ceva pentru astazi?
Albinutzsa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2208 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1691 kcal/zi. Pentru a slăbi 6 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 659 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Albinutzsa; 24 aug 2011 at 10:31:04.