View Single Post
  #12044 (permalink)  
Vechi 08 mai 2015, 12:56:27
michellabfirst's Avatar
michellabfirst michellabfirst este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 14 dec 2011
Locaţie: galati, Belgia
Vârsta: 48
Dieta: ma ghidez dupa principiile MM
Date: 158cm, 66.4kg
Mesaje: 659
Aprecieri acordate: 607
Am fost apreciat(a) de 810 ori in 442 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
Buna,fetele,am fost la plaja vreo ora,am fugit ca am uitat ca tauna cremeleSi afara cred ca sunt iar 30 de grade,apa si nisipul erau perfecte,mai ales ca mi-am cumparat si mergatori deia pt piscina.Asa ca nu mai ma deranjeaza nici scoicile,nici nisipul fierbinte,tot sa ma plimb.Mergem iar de la 4
Daaaa...f bune rosiile mele,data viitoare fac insa delea mari,carnoase,ca din astea mici nu a ramas mai nimic,desi am pus aproape un kilBineinteles,am facut jumi juma cu sotul,ca atunci l-au apucat poftele de mancarea mea amarata

Fetele,maine ma duc in vizita la Roma sui s-ar putea sa stau si duminica acolo,nu ma dati disparuta ,da?
Cred ca o sa am o zi de abatere..sigur nu gasesc conforme,dar cine stie..

azi am apucat sa fac si eu md
2 wasa 29% cu o cana de lapte si 3 linguri gem de cirese
pranz-legume gratar cu naut fiert,vin rosu
cina megasalata(rosii,salata verde,praz,o conserva ton in UME)

Nu stiu ce gemuri ar mai merge..cred ca si de mere,din acelea Golden,sunt f dulciO sa fie mai mult un piure de miere decat gem..dar daca ii pui si scortisoara si ceva bucatele de prune uscate,cred ca ai o pasta super de uns pe paine sau vwasaEu gemurile le iau de la magazin,am gasit unele cu 80 la suta fructe si 20 sirop de struguri si pectina de gutui..Sucul de struguri nu prea e conform,dar eu nu mananc mai mult de 3 lingurite si cred ca e ok pana la urma.
Va pup,ne vedem la noapte
Ce bine ca la tine e cald si te poti duce la mare.La noi e mohorat si bate vantul asa ca... o duc pe fiimea la un suculet.
Eu am luat de la magazinul bio gem de portocale fara zahar adaugat si cu pectina.
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ml#post1378744

Nu poti face totul intr o zi!!!
Răspuns cu citat
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui michellabfirst:
cristy28 (08 mai 2015), VentoFreddo (08 mai 2015)