View Single Post
  #1208 (permalink)  
Vechi 07 iun 2012, 12:44:50
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul


Hahaha, stiam ca acum imi raspunzi mie, ma uitam ca ai ramas la Khali... Tot dadeam refresh

Cau bau scumpaaaaa!!!
Dada, primesc cum sa nuuuuuuuu!!!! de la tine... nu refuz nimic
Ce faci scumpa mea, esti la lucru, sa ai spor azi... Eu ma duc sa-mi iau costum de baie... inchipuie-ti ca am venit la Ms pentru plaja si mi-am uitat costulul acasa la Cj Yep... praf. Na si sa vad ce gasesc... Maine ma duc la doctor... Doamne da vesti bune... inainte de plaja merg la purecat de alunite... mi-a aparut si ceva alunita cred sau ceva pe spate... am emotii pentru aia... ca nu o aveam acolo si si-a schimbat aspectul... nici nu arata ca o alunita... dar sper la bine.
Na si asa. M-am tot gandit la tine.... Nu am uitat deloc ce am vorbit sambata... te pup cu cel mai mare drag, si te imbratisez tare tare strans... stiu ca nu ajuta mare branza, dar...
Ma bucur ca au navalit rusii si de asta ai avut poftele... si apetitul... vai... imi vin si mie... am mancat azi-noapte... pe la 4... ca nu am dormit azi-noapte... de la 3:30 pana pe la 6... Si nici nu mi-am cantarit... asa ca... Bine macar ca nu am mancat paine... desi am luat 3 bucati de cioco 85%... apai acum ce sa fac... fapta-i consumata... dar eu ma duc sa-mi iau costum de baie, stii?

Ei bine... te pup scumpa, florishica mea
Ceau baaaaaaau!
Ce nebunel mic esti! Vezi? De-asta te iubesc eu asa mult

Honey nu imi da emotii.. te rog, hai ca o sa fie bine cu alunita aia, ai sa vezi
Dar e bine sa stai la soare cu ea? numai sa o acoperi, da?
Vai daca nu pui poze cu costumul de baie te floacaiesc Nu e neaparat sa fii si tu in el

Baby cioco neagra nu e grav, bine ca a fst doar asta asa ca nu te stresa prea tare
Sunt mandra de tine ca ai reusit sa te abtii de la langosi si de la altele!!!! Bravo pufuletele meu drag!

Tu scumpa sa revii repede cu vesti dupa ce te duci la ductor.. Doamne Ajuta!!!

"florishico" o dai in moldoveneasca .. las ca te invat eu cand ne vedem, dulshili grai moldoviniesc

Pupa maaaaaaaaaaareee!!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]