Prezentare Calculator Nutriţional Slăbuţe - Partea 1Cursuri pictura, desen, modelaj, istoria artei
Sunt Resposnabil Calculator nutriţional Susţin Slăbuţe - Widgets si insigne! Slabute Concurs - Sanatate, premii si distractie! Slăbuţe TV - Televiziunea slăbuţelor

Le journal de Kclaudyia - oh la la

Gaseste prietenii din orasul tau! Alba Arad Arges Bacau Bihor Bistrita-Nasaud Botosani Braila Brasov Buzau Calarasi Caras-Severin
Cluj Constanta Dambovita Dolj Galati Giurgiu Gorj Hunedoara Ialomita Iasi Bucuresti Maramures Mehedinti Mures Neamt Olt
Prahova Salaj Satu-Mare Sibiu Suceava Teleorman Timis Tulcea Vaslui Valcea Vrancea
Prima Petitie Nationala pentru Dreptul la o Viata Sanatoasa deja a fost semnata de catre 66338 oameni.
In total sunt necesare peste 100.000 de semnaturi. Fii voluntar si participa in campania de strangere de semnaturi, clic aici.
Bine ai venit pe Slăbuţe, comunitatea care în 2008 a pus bazele mişcării pentru stilul de viaţă sănătos din România! Am creat pentru tine o comunitate unică şi specială. Într-o atmosferă civilizată, alături doar de oameni de calitate si cu o vastă experientă în domeniul stilului de viaţă sănătos, corect şi imparţial vei putea învăţa şi împărtăşi experienţele tale despre sănătate, alimentaţie, sport, stil de viaţă, slăbit sănătos şi alte întâmplări interesante din viaţa ta. Daca îţi pasă de viitorul ţării noastre şi a celor din jur, poţi contribui alături de noi într-un mod responsabil la promovarea stilului de viaţă sănătos, fie prin recomandarea comunităţii, fie prin relatarea celor învăţate pe Slăbuţe. Dacă ne vizitezi pentru prima dată, îţi recomandăm să citeşti ghidul începătorilor.
Pentru ca să te înregistrezi, clic aici. Succes!
 
 
Opţiuni subiect
  #1201 (permalink)  
Vechi 06 iun 2012, 21:37:38
Creatsa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 sep 2011
Locaţie: Brasov, Romania
Dieta: Alimentatie sanatoasa + Sport
Date: 170cm, 76.9kg
Mesaje: 2.496
Aprecieri acordate: 571
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 251 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

__________________
A new meee

Creatsa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2087 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1570 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1313 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1202 (permalink)  
Vechi 07 iun 2012, 07:43:30
GCM's Avatar
GCM GCM este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iun 2011
Locaţie: Undeva departe..., Romania
Dieta: Si eu cum pot!
Date: 162cm, 68kg
Mesaje: 7.723
Aprecieri acordate: 1.517
Am fost apreciat(a) de 4.936 ori in 2.670 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la


Iubire...unde umbli?
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...nte-10637.html

Greutatea ideală pentru înălţimea 162 cm este 56 kg. Pentru a ajunge la greutatea ideală, trebuie sa mai scazi 12 kg. Greutatea normală pentru înălţimea 162 cm trebuie să se află în intervalul 49-66 kg. Indicele de masă corporală are valoarea 25.9 şi este considerat supraponderal
GCM, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2336 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1819 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1562 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1203 (permalink)  
Vechi 07 iun 2012, 09:20:32
Rallara's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Morning honey bunny
Ce mai faci, ieri nu ai venit... mi-ai lipsit.
Eu plec imediat in oras, asa ca mai vin deseara... scumpa mea...
Sa ai o zi perfecta...
Te pup
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1204 (permalink)  
Vechi 07 iun 2012, 09:27:21
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de niculina04 Vezi mesajul
si eu la 12 al vostru (11 al nostru )eram cu nasul in frigidertot din cauza lui neneacica ii provoaca medicamentele pt sinuzita pofte la miez de noapte,iar azi pranzul il luai la 15.00 din cauza munciiiiiii si atunci bagai mamaliga cu ou prajit+sardine in sos+iaurt+branzaimagineaza-ti diseara clatitedar nu ma plang maine fac sport cu billy...............spor la treaba sa avem,ca de mila ne plangem degeaba...........o seara frumoasa
Trebuie sa le zicem alor nostri sa se duca undeva departe sa manance si sa nu ne mai faca atatea pofte, chiar nu le e rusine?
Vai ce bunataturi ai mancat, mamaliga cu ou prajit, mama ce-mi place... si oul sa fie mai molae sa intinzi mamaliga prin el

Da chiar ne plangem de mila degeaba, ca doar gura e noastra si nu ne forteaza nimeni sa bagam in noi ca intr-un sac fara fund

Citat:
Anterior postat de GCM Vezi mesajul

Buna Sweetheart...cat te inteleg cu ”porceala”...cam asa ma simt si eu in ultima vreme, desi nu am mancat cine stie ce, au fost prostii si se simte. Dar, asta nu inseamna ca ne lasam prada acestor clipe...facem un dus rece, o ora doua de sport, alt dus cald....si mergem inainte.
Deja ma pregatesc de sala...inca 4 sedinte si ma mut la sala din cartierul meu, adica adio naveta de o ora After...have to work!!!!
Te pup si take care gajicule!
Hey honey bunny!
La mine s-a confirmat, "porceala" e din cauza rusilor, tocmai ce au aparut azi, cu surlite si trambite

E mai ok asa ca ai sala in cartier, ca nu mai pierzi o ora pe drum..

Auzi cherie, dar tu in ce parte stai? Mai inspre Bacau sau mai inspre Bicaz?
Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Neata,Claudiciu!
ai, pe baricade, lasam mancatul seara,da>?Ca asta faceam si eu azinoapte, numai ca tu iti permiti, ca esti slabuta,dar ata tickerul meu!Nu imi permite sa ma porcesc.....
Te pup!Sa aio zi buna si serviciu usor daca esti pe acolo
Da da, deja mi-am revenit, nu am mai mancat seara ieri.. Gata au venit rusii, mi-am facut de cap, acum back in business.
Nu imi permit, degeaba am slabit atat daca in cateva zile se duce pe rapa toata munca mea Asa ca nu e o scuza asta ca sunt slaba... Trebuie sa reusesc sa ma mentin cel putin 3 luni..

Tu maimutzica, LA MULTI ANI si aici!
Citat:
Anterior postat de Prapadeala Vezi mesajul
Neata Claudici

Cum a fost ziua de ieri?

Iti o doresc o zi usoara la servici ca sa ai timp de multe dupa
Mda, uite ca raspund cu intarziere, ca am fost super busy zilele astea
Din pacate nu am avut timp de multe, asa cum mi-ai urat, drept urmare ieri si alataieri am sarit sportul Trebuie sa recuperez neaparat.
Azi am zis ca poate sa tune, sa fulgere, sa ste alumea in cap ca eu tot fac sport.

O zi frumoasa!
Citat:
Anterior postat de Khali Vezi mesajul
Momente din astea in care avem tendinta sa inghitim frigiderul avem, cred, de multe ori, insa mie nu mi se pare ca ai mancat asa exagerat, luand in considerare si faptul ca faci sport destul de intens.
In ziua aceea cred ca ai mancat prea putin pana dupa-amiaza si ai facut si sport, normal ca ti s-a facut foame mai tare, Insanity taxeaza mult corpul. Shaun recomanda ca mesele sa descreasca pe parcursul zilei, mic dejun bun, pranz o idee mai mic, cina usoara.

Lasa ca ai timp sa faci o multime de ajustari pe parcurs. Cum a fost ziua de ieri?
Hei frumoasa domnitza!

Cat se poate de adevarat, mesele trebuie sa descreasca gradual pe parcursul zilei, dar stii si tu cum e, ziua esti la munca, nu ai timp sa te gandesti la mancare, nu ai acces la frigider asa cum ai acasa, deci potop seara..
Dar dupa cum am zis, mi s-a confirmat ca rusii erau de vina, deja ieri nu am mai avut asa pofte nebune si drept urmare nu am mai mancat atat de multe calorii.
Nici cu Shaun nu m-am mai luptat, dar azi o iau de la capat cu forte noi!

Tu ce mai faci? Tot nu ti-ai facut jurnal?

Multi pupi!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1205 (permalink)  
Vechi 07 iun 2012, 09:38:36
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul
Ne mai porcim si noi, ce sa facem?
Ce am mai citit, cam toata lumea s-a cam dai in barci in ce privete mancarea, zilele astea
Si eu am mancat carne cu cartofi... Si inca 2-3 zile la rand, de mai multe ori pe zi... deci... Mai primiti la impins vagoane?
Sper sa revii la numarul de calorii potrivit, atatea cate vrei tu, cate ai nevoie.
Stii ca si eu luna trecuta am luat-o pe izlaz... Greu a fost revenirea la normal...
Cum e cu Insanity? Vad ca merge, te-ai obisnuit?
Te pup scumpa
Da tuuuu.. nush stiu ce am avut cu toate, ca ne-am "porcit" In loc sa mancam light, ca de, e vara si e cald, noi bagam in noi

Carne cu carofi nu e chiar grav, numai sa nu fi fost cartofi prajiti sau carne prajita

Da te primim la impins vagoane, dar stii sa impingi bine?

Din fericire mi-am revenit cu caloriile, alataieri am avut 1300 si ceva si ieri 1100 Si numa bine ca nici nu am facut sport.
Cu Insnaity inca nu m-am obisnuit 100%, e mia bine ca la inceout oricum, dar tot ma opresc mai des
Sper ca dupa a doua saptamana macar sa tin si eu ritmul

Ce zici de o portie de pupici cu garnitura de imbratisari?
Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul
Morning honey bunny
Ce mai faci, ieri nu ai venit... mi-ai lipsit.
Eu plec imediat in oras, asa ca mai vin deseara... scumpa mea...
Sa ai o zi perfecta...
Te pup
Cum ii spuneam su Cretulinei, am avut o caruta de treaba si la munca si sa-mi rezolv problema aia, stii tu
Sunt fericita ca s-a rezolvat in sfarsit!
Iti multumesc ca te gandesti la mine sufletel!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Kclaudyia; 07 iun 2012 at 09:42:42.
  #1206 (permalink)  
Vechi 07 iun 2012, 09:40:55
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de GCM Vezi mesajul

Iubire...unde umbli?
Iuuuuuuuu ce dragut, mi-ai zis iubire..
Cretulina mea draga si scumpa!

Am avut multa treaba zilele astea.. de rezolvat ceva probleme, apoi cu munca, ieri de ex am ajuns la 22 acasa Deci canci sport. Alataieri la fel..
Dar acum s-au mai potolit lucrurile si am sa intru mai des. Tu ce misti? Acum vin pe la tine sa vad daca ai fost cuminte, desi nici nu ma indoiesc de asta

O zi frumoasa honey!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1207 (permalink)  
Vechi 07 iun 2012, 09:51:27
Rallara's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Kclaudyia Vezi mesajul

Da tuuuu.. nush stiu ce am avut cu toate, ca ne-am "porcit" In loc sa mancam light, ca de, e vara si e cald, noi bagam in noi

Carne cu carofi nu e chiar grav, numai sa nu fi fost cartofi prajiti sau carne prajita

Da te primim la impins vagoane, dar stii sa impingi bine?

Din fericire mi-am revenit cu caloriile, alataieri am avut 1300 si ceva si ieri 1100 Si numa bine ca nici nu am facut sport.
Cu Insnaity inca nu m-am obisnuit 100%, e mia bine ca la inceout oricum, dar tot ma opresc mai des
Sper ca dupa a doua saptamana macar sa tin si eu ritmul

Ce zici de o portie de pupici cu garnitura de imbratisari?


Hahaha, stiam ca acum imi raspunzi mie, ma uitam ca ai ramas la Khali... Tot dadeam refresh

Cau bau scumpaaaaa!!!
Dada, primesc cum sa nuuuuuuuu!!!! de la tine... nu refuz nimic
Ce faci scumpa mea, esti la lucru, sa ai spor azi... Eu ma duc sa-mi iau costum de baie... inchipuie-ti ca am venit la Ms pentru plaja si mi-am uitat costulul acasa la Cj Yep... praf. Na si sa vad ce gasesc... Maine ma duc la doctor... Doamne da vesti bune... inainte de plaja merg la purecat de alunite... mi-a aparut si ceva alunita cred sau ceva pe spate... am emotii pentru aia... ca nu o aveam acolo si si-a schimbat aspectul... nici nu arata ca o alunita... dar sper la bine.
Na si asa. M-am tot gandit la tine.... Nu am uitat deloc ce am vorbit sambata... te pup cu cel mai mare drag, si te imbratisez tare tare strans... stiu ca nu ajuta mare branza, dar...
Ma bucur ca au navalit rusii si de asta ai avut poftele... si apetitul... vai... imi vin si mie... am mancat azi-noapte... pe la 4... ca nu am dormit azi-noapte... de la 3:30 pana pe la 6... Si nici nu mi-am cantarit... asa ca... Bine macar ca nu am mancat paine... desi am luat 3 bucati de cioco 85%... apai acum ce sa fac... fapta-i consumata... dar eu ma duc sa-mi iau costum de baie, stii?

Ei bine... te pup scumpa, florishica mea
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1208 (permalink)  
Vechi 07 iun 2012, 12:44:50
Kclaudyia's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Citat:
Anterior postat de Rallara Vezi mesajul


Hahaha, stiam ca acum imi raspunzi mie, ma uitam ca ai ramas la Khali... Tot dadeam refresh

Cau bau scumpaaaaa!!!
Dada, primesc cum sa nuuuuuuuu!!!! de la tine... nu refuz nimic
Ce faci scumpa mea, esti la lucru, sa ai spor azi... Eu ma duc sa-mi iau costum de baie... inchipuie-ti ca am venit la Ms pentru plaja si mi-am uitat costulul acasa la Cj Yep... praf. Na si sa vad ce gasesc... Maine ma duc la doctor... Doamne da vesti bune... inainte de plaja merg la purecat de alunite... mi-a aparut si ceva alunita cred sau ceva pe spate... am emotii pentru aia... ca nu o aveam acolo si si-a schimbat aspectul... nici nu arata ca o alunita... dar sper la bine.
Na si asa. M-am tot gandit la tine.... Nu am uitat deloc ce am vorbit sambata... te pup cu cel mai mare drag, si te imbratisez tare tare strans... stiu ca nu ajuta mare branza, dar...
Ma bucur ca au navalit rusii si de asta ai avut poftele... si apetitul... vai... imi vin si mie... am mancat azi-noapte... pe la 4... ca nu am dormit azi-noapte... de la 3:30 pana pe la 6... Si nici nu mi-am cantarit... asa ca... Bine macar ca nu am mancat paine... desi am luat 3 bucati de cioco 85%... apai acum ce sa fac... fapta-i consumata... dar eu ma duc sa-mi iau costum de baie, stii?

Ei bine... te pup scumpa, florishica mea
Ceau baaaaaaau!
Ce nebunel mic esti! Vezi? De-asta te iubesc eu asa mult

Honey nu imi da emotii.. te rog, hai ca o sa fie bine cu alunita aia, ai sa vezi
Dar e bine sa stai la soare cu ea? numai sa o acoperi, da?
Vai daca nu pui poze cu costumul de baie te floacaiesc Nu e neaparat sa fii si tu in el

Baby cioco neagra nu e grav, bine ca a fst doar asta asa ca nu te stresa prea tare
Sunt mandra de tine ca ai reusit sa te abtii de la langosi si de la altele!!!! Bravo pufuletele meu drag!

Tu scumpa sa revii repede cu vesti dupa ce te duci la ductor.. Doamne Ajuta!!!

"florishico" o dai in moldoveneasca .. las ca te invat eu cand ne vedem, dulshili grai moldoviniesc

Pupa maaaaaaaaaaareee!!
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1209 (permalink)  
Vechi 08 iun 2012, 09:09:23
Creatsa's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 17 sep 2011
Locaţie: Brasov, Romania
Dieta: Alimentatie sanatoasa + Sport
Date: 170cm, 76.9kg
Mesaje: 2.496
Aprecieri acordate: 571
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 251 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

__________________
A new meee

Creatsa, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2087 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1570 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1313 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
  #1210 (permalink)  
Vechi 08 iun 2012, 09:37:15
Prapadeala's Avatar
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 20 sep 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Date: 162cm, 57kg
Mesaje: 6.246
Aprecieri acordate: 724
Am fost apreciat(a) de 2.463 ori in 1.495 mesaje
Implicit Re: Le journal de Kclaudyia - oh la la

Neata

Sa ai o zi de vineri scurta, scurta, scurta
Prapadeala, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1898 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1381 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
 

Informatii despre slabit
calorii, dieta, journal, jurnale, kclaudyia, oh, ro, sanatos, slabit, slabute


Reguli de postare
BB code este Pornit
emoticoanele sunt Pornit
Codul [IMG] este Pornit
Codul HTML este Oprit
Trackbacks are Oprit
Pingbacks are Oprit
Refbacks are Oprit
Nu poţi deschide subiecte noi
Nu poţi să răspunzi la mesaje
Poţi să publici ataşamente
Nu poţi să-ţi editezi mesajele

Subiecte asemănătoare
Subiect Subiect început de Forum Răspunsuri Ultimul mesaj
Mon journal - di3rvcil di3rvcil Arhiva jurnale slabit 825 06 feb 2015 11:32:44
Ce cadouri le-ati facut iubitilor/sotilor vostri la aniversarea voastra ? mvthebest Despre noi, ... femeile 24 01 apr 2011 11:15:36
Amy's journal amy0404 Arhiva jurnale slabit 877 27 mar 2011 13:57:13
Seniorasasha`s journal seniorasasha Arhiva jurnale slabit 16 17 mar 2011 17:07:56
Le journal d'Anca meapasarica Arhiva jurnale slabit 1964 10 sep 2010 21:22:31

Mesaje noi in forum de slabit Slabute.ro
 Mesajele slăbuţelor
Se încarcă mesajele...
Calculator calorii (clic aici)
Poziţionare:
Calculator nutriţionalFan Slăbuţe!Susţine Slăbuţe!Top SlăbuţeSlabute TV
Subiecte noi
Subiecte interesante
Ultimele articole