View Single Post
  #1212 (permalink)  
Vechi 09 aug 2010, 13:05:34
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 90-100 kg

Citat:
Anterior postat de Ana92 Vezi mesajul
si eu sunt tot la cafeluta Alina si ma bucur ca o bem impreuna.Ma tot gandeam ca imediat e miercuri si am zi de cantar !Oare ce o sa arate ????sper ca numai bucurii
Oricum m-am ambitionat de cand v-am gasit pe voi!Am inceput sa fac si gimnastica,e adevarat doar 15 min pe zi ,dar....e un inceput!Sunt destul de obosita de la munca si acasa fetita mea de 7 ani ma solicita destul de mult asa ca...deocamdata sunt multumita de progresele pe care le-am facut in doua sapt cu voi!
PS:am uitat sa zic ca eu sunt pasionata de gatit si toata ziua stau pe langa aragaz,DAR mai nou gatesc doar ptr sotul si fetita mea si eu incerc sa ma strecor printre mese si sa mananc in asa fel incat sa nu depasesc nr de calorii
Oricum poti gati sanatos si pt familia ta.Eu inainte mancam foarte multe prajeli si aveam impresia ca fara prajeala nu iese mancarea buna dar de cand cu dieta a trebuit sa caut fel si fel de retete ca dupa primele 2 sapt ma saturasem de piept de pui si ton si am descoperit ca sunt o multime de mancaruri foarte bune si fara prajeala.Si poi pt fetita cred ca e bn sa inceapa de micuta sa aibe o alimentatie sanatoasa si asa o sa iti fie si tie mai usor daca nu gatesti prea multe tentatii