Subiect: Jurnal Alina82
View Single Post
  #122 (permalink)  
Vechi 30 aug 2010, 14:35:19
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal Alina82

Citat:
Anterior postat de DrIulia2010 Vezi mesajul
Alina,iti gasesti tot felul de scuze pentru a-ti satisface placerile culinare.

Nu a spus nimeni sa nu consumi carne,dar alege peste,carne de pui,curcan,vita,cat mai rar mezeluri(prosciutto,cremwursti,etc).

Da,intr-adevar e greu sa lasi deoparte vechile obiceiuri alimentare,important e sa-ti doresti sa renunti la ele,si sa-ti doresti sa fi o persoana sanatoasa.

O zi buna Alina.
Chiar nu imi caut scuze....akolo unde fac ce nu trebuie cu buna stiinta am spus k o fac pt k asa vreau eu nu mi-am gasit scuze....m-am uitat si eu peste meniurile mele k nu stiam ce am exagerat asa mult si sincer dak la prosciutto am exagerat intr-adevar am mancat vreo 600 g intr-o luna dar dak ai sa te uiti atent aproape 400g le-am mancat in sapt cand incercam sa mananc multe proteine si nu stiam ce sa mananc k nik din ce scriam nu imi dadea nr corect....dar 200g de bresaola pe luna chiar nu mi se pare mult deloc....iar cu sanatatea dak iti postez ultimele mele analize sunt perfecte....nik nu aveam....doar k eram grasa....asa k dak nu m-au imbolnavit tone de prajeli,dulciuri etc nu cred k o sa ma imbolnavesc akm dak mananc putin din ceea ce imi place(prosciutto,bresaola si batoane de cereale)....
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......