View Single Post
  #123 (permalink)  
Vechi 15 oct 2010, 12:08:48
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Jurnal Cici73 - Imi doresc sa ma simt bine in pielea mea

Citat:
Anterior postat de cici73 Vezi mesajul
buna seara fetelor! asa de greu reusesc sa ma exprim cand vine vorba de greutatea mea sau de felul in care arat... mereu incerc sa fiu tare si sa nu ma las jignita de remarcile din jurul meu, mai ales de cele facute de cei apropiati. cu ajutorul vostru cred ca voi reusi sa ma o parere buna despre mine si sa imbunatatesc multe aspecte ale vietii mele. am 22 de ani dar ma simt de mult mai mult. sunt complexata de faptul ca ma duc la magazin sa-mi cumpar blugi si vanzatoarea imi spune ca nu are marimea 32 la blugii aceia draguti. sper sa nu va intristez cu ofurile mele.
imi pare bine ca am gasit acest forum pt k sunt sigura ca la voi voi gasi intelegere si sfaturi care ma vor ajuta in lunga misiune ... aceea de a slabi 15 kg. va pupic
Buna si bine ai venit in gasca noastra

Ce alimentatie ai in prezent?
Faci sport?

Nimic nu este imposibil, daca vrei cu adevarat sa slabesti si esti consecventa, vei reusi.
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii