Subiect: Jurnal Marina
View Single Post
  #124 (permalink)  
Vechi 02 mar 2011, 16:31:50
marina19's Avatar
marina19 marina19 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: ., Romania
Dieta: keto
Date: 160cm, 54.6kg
Mesaje: 3.284
Aprecieri acordate: 13
Am fost apreciat(a) de 61 ori in 53 mesaje
Implicit Re: Jurnal Marina19 - last chance

Citat:
Anterior postat de madaEM Vezi mesajul
buna marinasucces cu SBeste intradevar foarte buna dieta
tu faci de mult timp insanity?cum e?tii pasul?as vrea si eu sa ma apuc dar deocamdata nu lam copiatmomentan eu fac p90x si chiar imi placenumai ca nu pto face toate filmuletele ca am nevoie de anumite chestii pe care nu le amsi am auzit ca la insanity nu ai nevoie de nimic gen gantere ...bara de trectiune...
eu zic ca daca te tiide sport si de dieta cum trebuie vor zbura imediat kg aleasi la vara vei fi foarte multumita de tine
o zi buna
bunaaa ..multumesc pentru vizita si succes si tie :*
de insanity ma apucasem vineri dar in weekend am calcat stramb si inc saptamanei acesteia nu a fost unul prea buna..am fsot un pic bolnavioara...
so..am zis ca inainte de dieta sa ma detoxific vreo 2 zile (multa apa, multe ceaiuri) si de maine tin SB si fac si insanity..ma gandesc sa reiau programul..dar nu mai fac fit-test-ul..incep cu a2a zi din programul de 2 luni..pai nu iti trebuie nimic la insanity din cate am vazut ca am aruncat o privire dar e ft ft solicitant,,eu dupa 15 min transpir ca dupa o ora de tae`bo..si alea 15 minute nu sunt decat incalzirea :O...deci...ar trebui sa am rezultateeee...pana la paste vreau sa arat acceptabil )...dar pentru asta imi trebuie vointa, ambitie, consecventa si un pic de ajutor din partea voastra
te pup..te mai astept
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...gin-12557.html

Cand iti doresti ceva ce niciodata n-ai avut, trebuie sa faci ceva ce niciodata nu ai facut.