View Single Post
  #128 (permalink)  
Vechi 05 mai 2010, 15:34:36
codynutza's Avatar
codynutza codynutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 09 mar 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Dieta: dieta hipocalorica
Date: 166cm, 49.3kg
Mesaje: 1.126
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Codynutza - My sweet diary

Citat:
Anterior postat de Adella Vezi mesajul
Off Codrutza ..nu ai cum sa te ingrasi 2 kg in 2 zile ..doar te simti plina ..balonata ..s-a acumulat apa
Fructele au multi carboincearca sa papi fructe doar ca si gustari ..un mar sau 2 maxim,si legume cat mai multeoricum e bun planul de bataie insa sa ai grija sa ajungi la 1000 kcal/zi
Ca mancare ...hmm poti face friptura de pui cu garnitura de ciuperci,ciuperci umplute cu legume si putin cascaval,legume mexicane,inghetata din iaurt si fructe proaspte cu fructoza,salate fara maioneza
Pup
zici ca mi-ai citit gandurile...chiar acum am terminat de mancat ciuperci cu piept de pui. am gasit reteta pe forum, doar ca am inlocuit rosiile cu mazare, ca nu am mai avut rosii. ...mi s-a parut ca a iesit mult, dar am papat-o toata. am pus 200g ciuperci, 110g piept de pui si 80g mazare. nu am folosit ulei, ca am facut-o in tigaie de teflon. bineinteles ca nu am reusit sa nu pun putin sos tzatziki, dar sper sa nu afecteze f mult.
adella, nu stiu ce sa zic de calorii...mi-am calculat meniul pe ziua de azi si mi-a iesit sub 600kcal. si crede-ma ca sunt full. de cand sunt la dieta nu mananc nimic dupa 6 seara si s-a obisnuit si organismul asa. deci, azi nu mai pap nimic.

am sa incerc sa pun meniul pe ziua de azi!