View Single Post
  #12851 (permalink)  
Vechi 16 apr 2013, 07:47:02
lacra81's Avatar
lacra81 lacra81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2010
Locaţie: ....., Romania
Date: 162cm
Mesaje: 8.719
Aprecieri acordate: 6.205
Am fost apreciat(a) de 4.486 ori in 1.918 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

neata
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Neata fetitele!!!!!!!
neata,rozy
servici usor
Citat:
Anterior postat de rainbow Vezi mesajul

neata fetele!zi frumoasa sa aveti
ieri nu am mai scris nimic ca nu am fost acasa,am umblat toata ziua,nu a fost f cald,ca a batut vantul,dar a fost frumos,eu oricum am calduri,ma cearta toti ca umblu mai mult in tricou,de abia am gasit 2 sa imi vina cat de cat,ca am burta mare acum.Nu mai zic ca mi s-au umflat si picioarele,asa ma uit la ele si zic ca sunt de hipopotam,niciodata nu le-am avut asa,chiar dak sunt grasa,am picioare subtirele.
Bebe este bine,tot se mai invarte prin burtica,azi mergem la control,au trecut 2 sapt de la ultimul...am implinit 33 de sapt.Nu am apucat sa va povestesc,duminica i-am luat si "limuzina" (cariucior ) la bebe,cu toate ca am zis ca iau dupa ce nasc,dar l-am gasit la oferta ,si pe culoarea dorita de mine si l-am luat,a costat 650 ron(de la 1100 sau 850 cum am vazut in alta parte),este 2in1.va pun si poze sa il vedeti ,scuzati dezordinea,atunci il asambla al meu sot .
Va pup pe toate,de la A la Z...stiti ca va citesc,chiar daca am scris mai rar!
cris
f frumos caruciorulsa-l stapaneasca bebe sanatos
mai ai putin ..asa e pe ultima suta de metri ..bine ca nu ai prins caldurile alea mari

Citat:
Anterior postat de Kamyy Vezi mesajul
Neata fetele....ieri a fost o adevarata zii de primavara- vara...am stat cu mai multe romance toata ziua pe afara...la 7 am venit in casa si apoi am mers la gradi la sedinta...de ieri sunt la dieta ca nu mai tine....multe multe kg in plus am.....Acum ma pregatesc de scoala...o zii frumoasa va doresc.va pup.
multumim
la fel,kamy
__________________
jurnal
Greutatea este incorecta. lacra81, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Răspuns cu citat
Urmatorii 6 membri au apreciat mesajul lui lacra81:
angela av (16 apr 2013), Kamyy (17 apr 2013), manumanuela (16 apr 2013), rainbow (16 apr 2013), rozica1965 (16 apr 2013), sherpika (16 apr 2013)