View Single Post
  #1286 (permalink)  
Vechi 01 ian 2011, 18:52:01
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg (III)

Citat:
Anterior postat de Stefanie Vezi mesajul
Buna fetelor !!! Sper ca ati avut cu toate o seara frumoasa si sper deasemenea ca dorinta de la ora 00:00 sa se indeplineasca
Eu sunt atat de mandra de mine Aseara m-am abtinut cu muuuuulta usurinta de la mancare ,mai mult am ciugulit Si de fumat ,am fumat mai ceva ca intr-o tutungerie Am dansat ,m-au strans monstrii din picioare (azi cand i-am vazut cu ochii limpezi m-am crucit de 3 ori ) si o persoana de la care nu m-am asteptat m-a surprins intr-un mod special
La voi cum a fost ?Trebuie sa semnati condica
La multi ani Stefi!!!
Ehhh tu k de obicei arunci nada si ne lasi sa ne roada curiozitate...astept detalii
Pai sa stii k si la mine a fost mai bn decat ma asteptam...k deh cu 2 ore inainte sormea nu ma facuse tocmai fericita si ma gandeam cu groaza k urma sa petrecem seara impreunadar a fost super...am vb...am ras...am dansat intr-una...sa-l fi vazut pe cumnatul ce topaia pe manele noastrenepoata a fost o dulce...am prins-o pe mama la tel chiar la 12 si pe cel mai bun prieten...si poi pe la 1.30 ei au plecat k nepoata era obosita si nu doarme maimuta in deplasare si noi am ramas k doi porumbei...am vb...una alta
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......