View Single Post
  #12964 (permalink)  
Vechi 05 nov 2012, 11:02:31
GCM's Avatar
GCM GCM este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iun 2011
Locaţie: Undeva departe..., Romania
Dieta: Si eu cum pot!
Date: 162cm, 68kg
Mesaje: 7.723
Aprecieri acordate: 1.517
Am fost apreciat(a) de 4.936 ori in 2.670 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul

Neata,scumpa mea!
La noi se stie, orice s-ar intampla, nimeni n-a vazut, nimeni n-auzit....Dar in situatii ca cea de alaltaieri seara nu aveam cum sa tac..Adica era implicata politia.Eu nu imi fac probleme la politie ca sa mint pt altcineva.Da, am spus nume, prenume si tot ce am stiut
E destul de grav pt ca nu a fost o simpla bataie, ala a fost inconstient....Iar cand s-a trezit din bataie/bautura a acuzat ca a fost furat...

Sporuri, i-auzi la ea
Pupici pentru tine, sa ai o saptamana frumoasa si relaxanta.Mai tarziu poate intru si pe YM, banuiesc ca esti acolo


Jalnic....800 de oameni..."va convine bine, nu,.,,,opriti fabrica"....Codris, ma intreb:cum mama naibii am intrat in servicii de genul asta de acum?Adica...nu ar fi trebuit sa avem si noi un job.Normal.Omenesc?
Nu imi dau seama cum te descurci....Nu ma descurc eu ca tot i-am luat pe astia, nu acopar facturile dar..na, jumatate la facturi,jumatate mancare si...asta e.Niciodata nu am avut restante la facturi...Bine, ca nici nu ma las parintii sa fac, imediat trm banii dar...ma stiti, stiti ce spun:nu mai vreau sa primesc de la ei
Am noroc ca salariu e bunut....si desi stau cu ai mei, eu alimentz frigider si achit ceva facturi. Daca as lua banii la timp, aveam pusi deoparte destui...dar uite ca tot intru in pusculita si de acu se goleste.
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...nte-10637.html

Greutatea ideală pentru înălţimea 162 cm este 56 kg. Pentru a ajunge la greutatea ideală, trebuie sa mai scazi 12 kg. Greutatea normală pentru înălţimea 162 cm trebuie să se află în intervalul 49-66 kg. Indicele de masă corporală are valoarea 25.9 şi este considerat supraponderal
GCM, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2336 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1819 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1562 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]