View Single Post
  #13 (permalink)  
Vechi 27 aug 2009, 20:37:53
raluka's Avatar
raluka raluka este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 27 aug 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Date: 163cm, 76kg
Mesaje: 683
Aprecieri acordate: 8
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Vreau sa slabesc cel putin 15 kg

Buna seara,

m-am inscris si eu astazi pe acest site...dand de el din intamplare...nu stiu ce prostii cautam pe internet.Am citit in mare ceea ce se afla postat pe site referitor la calorii..consumul lor...formulele de aflare a greutatii ideale.. si m-am decis sa ma inscriu si eu.Unde-s multi puterea creste nu?momentan am 69 kg la o inaltime de 1.65.Nu am fost dintotdeauna slaba...dar ma multumea aspectul meu.De un an insa am inceput sa ma ingras....m-am angajat .am mai trecut si pe la fast-food-uri..si.putin cate putin...am pus kg dupa kg.Am incercat cam 2 saptamani sa tin dieta disociata...am observat ceva imbunatatiri 2,5kg lipsa...dar am mai trisat si s-au pus la loc.Plus ca mi se face rau de la carnea de pui la gratar simpla...imi vine sa vomit...in fine.Acuma m-am hotarat:voi incepe incet dar sigur sa imi monitorizez caloriile adunate...si cele consumate si sper si cu ajutorul vostru sa ajung daca nu la greutatea mea target (55kg) la o greutate acceptabila..astfel incat cand ma uit in oglinda sa nu mai plec capul.

Va multumesc ...si....la treabaaaaaaaa