View Single Post
  #13 (permalink)  
Vechi 17 feb 2009, 22:35:53
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit

eu nu m-am oprit. am mincat o luna fara sa ma opresc, zilnic 150 g de orez fiert, cate 50 gr (aveam si o masuratoare, paharelul mic de la un iaurt) la fiecare masa,deci 3 mese de orez fiert pe zi. am fost o nebuna... nu vreau orezul nici cu vegeta nici cu nimic altceva

Citat:
Anterior postat de Bianca Vezi mesajul
eu m-am oprit la timp cu dieta cu orez fiert - il fierbeam asa sec fara sare si m-am scarbit dupa 2 zile..si acum nu am nimic cu el...atata timp cat are macar o idee de vegeta merge..daca e fiert in supa de carne dau orice fast food pentru el
asa mai mananca prietenul meu, inchide nasul, ochii si mai gusta din ele, singurele pe care le accepta sunt crabii marinati.

Citat:
Anterior postat de Bianca Vezi mesajul
adevarul e ca arata bizar fructele de mare - sincer cred ca daca treci peste aspectul lor (eu prima oara le-am gustat cu ochii inchisi ) te poti obisnui cu ele. Eu cu carcatitele am ce am - trebuie sa le tai bucatele mici ca sa le pot manca
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii
Răspuns cu citat