View Single Post
  #132 (permalink)  
Vechi 23 aug 2010, 10:34:40
Alina82's Avatar
Alina82 Alina82 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 17 mai 2010
Locaţie: București, Romania
Vârsta: 42
Dieta: o hipocalorik personalizata de mine
Date: 175cm, 80.5kg
Mesaje: 16.416
Aprecieri acordate: 7
Am fost apreciat(a) de 223 ori in 94 mesaje
Implicit Re: In cautarea corpului visat - Jurnal bathsheba

Citat:
Anterior postat de bathsheba20 Vezi mesajul
Buna,te primesc cu bratele deschise
si da..vad ca imi merge din ce in ce mai bine treaba cu educatul familie,mama papa foarte sanatos acum,ma mai iau eu cateodata de ea cand pofteste la 12 noaptea la iaurt de fruste si mai si incearca sa ma convinga si pe mine sa il impartim,dar eu ce am zis?nuuuu
tata saracu cel putin e foarte bulversatnici nu mai stie cine si ce mananca in casa aia
ieri cand s-a dus la cumparaturi ne-a pus sa ne facem fiecare lista si gatami-a placut asta...si acum ca am si aliati e super
tu ce faci?vad ca tickerul tau arata ca si tu foarte hotarataeste foarte motivant cand vad asa niste tickere.ma face sa cred din ce in ce ca voi reusi si eu
pupici
Buna,ms de primireSarakul tatik Dap e bn k ai aliati asa va motivati si va sustineti una pe alta
Pai a trebuit sa imi gasesc hotararea....ajunsesem la o greutate mult prea mare...deja ma incadram la obezitate grad 1 si asta m-a ingrozit,nici nu stii cat am fost de fericita cand am ajuns supraponderalaCu sigurantza vom reusi,hotarate suntem,de treaba ne tinem ajungem noi si unde ne dorim.
Pupici si o zi frumoasa iti doresc
__________________
Jurnal Alina82
...atunci cand vrei ceva.....imposibilul devine realitate......