View Single Post
  #134 (permalink)  
Vechi 13 mai 2010, 21:20:39
Slabuta's Avatar
Slabuta / Marina Capațîna Slabuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Co-Fondator
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 24 ian 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Dieta: incarcatura glicemica, hipocalorica
Date: 167cm, 66.1kg
Mesaje: 23.847
Aprecieri acordate: 12
Am fost apreciat(a) de 187 ori in 114 mesaje
Implicit Re: Haideti sa slabim impreuna

Citat:
Anterior postat de ElyRoz Vezi mesajul
Sculptat...ai idee cum imi pot sculpta sanii? Adica sa-i fac mai mici...mult mai mici...
Hehe, mie sanii mi-au scazut odata cu slabitul, la 68 kg ii aveam cam mari, si acum mai nimic
Deci, vezi tu, dupa ce mai dai 5 kg daca trebuie sa le faci ceva sau nu

Citat:
Anterior postat de DEB Vezi mesajul
sall all sunt noua pe aici, si cam atat, cred ca sunt intre prietenii pe acest site deci presupuin ca o sa ma simt bine.Vreau sa slabesc , pt ca m-am cam ingrasat. avea 52 kg dar m-a m imbolnavit si intr-o luna am luat 7 kg. Pb este ca am facut burtica si eu nu aveam asa ceva, .....sa va spun de ce cred eu k o am ..am luat clarinol asta s afie motivul?!...mai vb si .....multa bafta la slabit
Buna Deb si bine ai venit

Si de ce ai luat clarinol?

Citat:
Anterior postat de ElyRoz Vezi mesajul
Buna Deb si bafta la slabit. Poate imi spui si mie metoda pe care o aplici ca eu nu stiu ce sa mai fac...
Slabutelor HELP,sunt dependenta de zahar,de dulciuri, abia reusisem sa renunt la ele,de doua zile m-am apucat iar din pacate( si cand mananc,mananc la greu,pt mine nu exista cale de mijloc in ceea de priveste dulciurile,singura solutie e sa las zaharul de tot!!) si cantarul incepe s-o ia razna!!! HELP HELP!!! Cum e treaba asta cu motivatia asta ca eu nu mai reusesc sa ma motivez...


HELP!!! HELP!!! HELP!!! HELP!!!! HELP!!!


suna destul de disperat,nu?pentru ca asa sunt acum....
Ely baga-te cu fetele la o luna fara dulciuri, poate te mai dezobisnuiesti de la dulce si asa o sa te "lecuiesti"
Am vazut ca fetele rezista si dupa nu au mai avut asa pofta de dulciuri
__________________
MASURATORI 18.06.2012 | 02.07.2012 | 24.07.2012
bust - 89.8 cm | 89.9 cm | 89 cm
brat - 30.8 cm | 30.8 cm | 30 cm
fund - 97 cm | 94.5 cm | 94.5 cm
talie - 71.5 cm | 68.5 cm | 68.5 cm
coapsa - 58.3 cm | 57 cm | 57 cm


Noi nu slabim, noi ne schimbam stilul de viata!





* JURNAL SLABUTA
Jurnalul meu personal, experiente diete, sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* SLABUTA.RO
Site-ul meu personal, retete dietetice, noutati Slabute, stiri si sfaturi alimentatie, stil de viata sanatos, etc.

* CALCULATOR NUTRITIONAL
Unealta ideala pentru a intelege, monitoriza si a jurnaliza atat ceea ce mananci cat si activitatile tale fizice

* SLABUTE TV
Televiziunea slabutelor

** Cum sa ma integrez in comunitate, cum sa devin o "Slabuta"?
** Regulamentul comunitatii