Subiect: Jurnal Raluka
View Single Post
  #137 (permalink)  
Vechi 01 iun 2012, 14:52:14
raluka's Avatar
raluka raluka este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 27 aug 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Date: 163cm, 76kg
Mesaje: 683
Aprecieri acordate: 8
Am fost apreciat(a) de 10 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Jurnal Raluka

Citat:
Anterior postat de dorutza Vezi mesajul
hello... eu tocmai am depasit pragul de 65.. sunt asa de fericita!!!!
abia astept sa ajung sub 60, aia o sa fie o adevarata realizare...
pt mine e foarte greu sa slabesc, mananc bine cat de ok, cu mici scapari fac si sport, dar kg se duc foarte foarte incet .. eu zic ca din cauza alaptatului
oricum merg inainte

Buna Dorutza,
de mult timp nu am mai vorbit...sunt asa de ocupata...ti-am vazut pozele si trebuie sa te felicit ai parte de un baietel minunat frumos si sanatos!!!
acuma in privinta slabitului nu trebuie sa te grabesti, mai ales daca alaptezi, important este sa iti mentii corpul sanatos ca sa dai laptic bun...dupa ce nu mai alaptezi poti incepe dieta...acuma tb sa mananci sanator , cu multe fructe legume si vitamine cred eu acuma nu stiu sa dau sfaturi dar oricum la 65 kg e bine
si eu m-am ajuns sub mai vezi 6 infata ci 5
mananc cum mancam si inainte numai ca acuma cantaresc tot si bineinteles ca mananc mai putin si desi in unele zile ma satur mai repede...si nu mai imi e foame...chiar si cu 800-900 calorii ceea ce stiu ca nu e bine dar crede-ma ca nu m-am infometat si au fost si zile in care am mancat ca apucata...fara sa ma mai opresc ..nu am mai trecut in meniu si mai mult ca sigur am si depasit 1500 calorii
__________________