View Single Post
  #138 (permalink)  
Vechi 26 aug 2010, 13:26:03
anqutz's Avatar
anqutz anqutz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă SeniorSlăbuţă Senior
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 30 sep 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 35
Dieta: alimentatie sanatoasa
Date: 166cm, 53kg
Mesaje: 22.594
Aprecieri acordate: 2.039
Am fost apreciat(a) de 3.087 ori in 2.008 mesaje
Implicit Re: Mai am ultimele 5 kilograme

Citat:
Anterior postat de blonditza Vezi mesajul
heeey si eu am un dvd cu mai multe programe de tae-bo, pillates, si il am si pe acela cu billy banks....este foarte distractiv si antrenant dar pacat ca mie cheful nu imi vine daca e sa ma apuc singura sa-l imit pe tip....
Gandeste-te cum vei arata dupa ce faci macar 2-3 luni constant programele acelea. Suna motivant?

Citat:
Anterior postat de nicoleta30 Vezi mesajul
Mersi Anca esti de un real ajutor... in ceea ce priveste mersul la sala nu are rost sa fii modesta ca este un mare lucru cate dintre noi nu ar vrea sa aiba vointa, determinarea, perseverenta si timpul sa faca asta? Felicitari din partea mea ca te poti tine, ca tre sa recunosc ca mi-ar fi urat pe undeva sa ma duc pana la sala sa ma schimb sa ma spal acolo.... asta e eu vreau acasa..acasa e piticul meu... care e tare dulce ca ma mai imita si face miscare cu mine dar se plictiseste dragulde el dupa 2 minute... ce pot face cu el este sa dansez si asata fac...topaim amandoi in living de numa numa
Da. Dupa 10 luni m-am obisnuit, mi-a intrat in reflex mersul la sala. Am si avantajul ca e numai de femei, ai cu cine schimba o vorba.

Tu ai bicicleta, stationara sau eliptica, stepper sau banda de alergat? Ti-ar fi de mare folos.

Daca iti place sa dansezi poti incerca zumba: Zumba- 20 minutes express, Zumba Incepatori, Zumba, Zumba Abs. Zumba Rapido. Sau dansul din buric: Arabic belly dance fat burning, Arabic Belly Dance Fat Burning (dans oriental).

Orice program vrei gasesti pe torrent.